Teknolojix Haber
YAZILIM

Microsoft Office Uygulamaları Tek Uygulamada Birleşti!

Microsoft yeni office uygulamasını tanıttı. Tüm office programları tek bir uygulamada toplandı. Kullanıcıların çok seveceği yeni uygulamada pek çok yeni özellik bulunuyor. Gelin hep beraber yeni office uygulamasına yakından bakalım.

Yeni office uygulaması ile beraber Word, Excel, ve Power Point uygulamaları bir araya geldi. Artık tek bir uygulama üzerinden üç farklı uygulamaya erişim sağlayabileceksiniz. Yeni tanıtılan uygulama hem iOS hem de Android işletim sistemi için geliştirildi. Şu anda beta aşamasında olan yeni uygulama sayesinde vakit kaybetmemiş olacak ve işlerinizi hızlıca tamamlamış olacaksınız.

Uygulama içerisinde dosya transfer özelliği, resimden metni tarama özelliği gibi birçok özellik bulunmakta. Yeni uygulamayı cihazınıza indirmek için beta programına kayıt olmanız gerekmekte. Android için buradaki , iOS için ise buradaki bağlantıya tıklayarak beta programı hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygulamanın testlerin bitmesinin ardından tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Yeni uygulama yeni logo ile geliyor! Office uygulamasının yeni logosu ile göz kamaştırıyor. Önümüzdeki günlerde tüm Office uygulamalarının logosu yenisi ile değişecek.

Related posts

Microsoft, Mobil Office Uygulamalarının Tasarımlarında Değişikliğe Gitti

Fatih Akgün

Expression Engine – Web siteniz için başka alternatif mümkün

Özge Kandemir

GEÇEN YILIN EN GÜVENSİZ YAZILIM PLATFORMU ANDROİD

Fatih Akgün

Yorum Yap