Teknolojix Haber
YAZILIM

Outlook.com’da Edge Reklamları Gösterilmeye Başlandı! (Bosanski jezik)

Windows 7,8,10 ve macOS platformunda boy gösteren Edge, kısa sürede olumlu eleştiriler almayı başarmış ve Firefox’u geçerek en popüler ikinci internet tarayıcısı olmuştu.

Outlook.com gelen kutusunda görünmeye başlayan Microsoft Edge reklamlarını Windows Latest, fark etti. Reklamlarda Edge’in size “hız, performans ve uyumluluk” sunacağı iddia ediliyor. Bir başka reklamda ise şunlar yazıyor: “Microsoft Edge + Outlook = Beraber daha iyi.”

Bir başka reklamda ise “İnternette dolaşırken Microsoft Edge ile kontrol sizde olsun” mesajı görüntüleniyor. 

NetMarketShare’ın Mart 2020 verilerine göre Microsoft Edge, en çok kullanılan ikinci internet tarayıcısı olmuştu. Listenin ilk sırasında üzere yüzde 68,5 gibi devasa pazar payı ile Google Chrome bulunuyor. 

Reklama za Edge prikazuje se na Outlook.com

Edge, koji se pojavio u Windows 7,8,10 i macOS platformi, uspio je za kratko vrijeme dobiti pozitivne kritike i postao drugi najpopularniji internet pretraživač prolaskom Firefoxa. Windows Latest primijetio je Microsoftove oglase Edge koji su se počeli pojavljivati ​​u pristigloj pošti Outlook.com. Oglasi tvrde da će vam Edge ponuditi “brzinu, performanse i kompatibilnost.” Drugi oglas kaže, “Microsoft Edge + Outlook = Bolje zajedno.” Drugi oglas prikazuje poruku “Preuzmite kontrolu nad Microsoft Edgeom dok surfate Internetom.” 

Related posts

Mansur Yavaş tarafından ‘Başkent Mobil’ uygulaması tanıtıldı

Fatih Akgün

Zoom Microsoft’un Verilerini Çalıyor Mu?

Fatih Akgün

Microsoft,Fotoğraflar Uygulaması İkonu’nda Değişikliğe Gitti!

Fatih Akgün

Yorum Yap