Teknolojix Haber
MOBİL

Microsoft Surface Duo satışı için sayılı gün mü kaldı?

Dünya devi Microsoft’un ekranı katlanabilen yapısıyla dikkat çeken yeni oyuncağı Microsoft Surface Duo, hem tablet hem de telefon görünümlü bir cihaz. Peki Microsoft, bu yeni oyuncağını ne zaman satışa çıkarmayı planlıyor?

2019 yılının Ekim ayında ilk kez dünyaya duyurulan Microsoft’un ekranı katlanabilen telefonu Surface Duo, halen satışa sunulmuş değil. Şirkete yakın kaynakların iddiasına göre Microsoft, 2020 yılının sonlarına doğru yeni telefonunu kullanıcılarıyla buluşturmayı planlıyor. Ekranı katlanabilen telefon pazarının güç geçtikçe hareketlendiğini fark eden Microsoft’un rakipleri aktif halde bu pazara oynarken çok gecikmeden yeni ürününü satışa sürmek istiyor.

Ancak Samsung dahil bazı teknoloji markaları gibi hızlı davranıp cihazları teknik kusurlarıyla pazara sürmek niyetinde de değil.

MICROSOFT SURFACE DUO: ÖZELLİKLERİ NASIL?

Microsoft Surface Duo’da ofis kullanımı kolay hale geliyor, oyun oynamak da mümkün hale geliyor. Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden güç aldığı belirtilen ürünün diğer teknik özellikleri ise henüz paylaşılmış değil.

 

Related posts

Xiaomi Mi Note 10 Lite,Yeni Bir Sertifikasyon Sitesinde Daha Ortaya Çıktı

Fatih Akgün

Whisper Uygulaması Kullanıcı Verileri Açığa Çıktı

Fatih Akgün

Xiaomi Redmi 9 Özellikleri Ve Fiyatı Sızdırıldı! İşte Yeni Modeller

Fatih Akgün

Yorum Yap