Microsoft Surface Earbuds İncelemesi

Microsoft Surface Earbuds İncelemesi

Surface Earbuds Kulağınız için süper rahat ve uzun pil ömrüne sahip, ancak stil herkes için uygun olmayabilir

Stil benim için çok da önemli değil diyorsun belkide bizim yorumumuz aksine beğenmiş de olabilirsin ,

Bakalım detaylarda neler varmış..

Microsoft, piyasaya göre biraz geç kalsada Kablosuz Kulaklık ürünü Surface Earbuds duyurdu. Şirketin ilk kablosuz kulaklığı, Yüzey (dışarıda kalan) Kulaklıkları ilk kez duyurulduklarında geç kaldılar ve daha sonra artık piyasaya sunulduklarında rakipler çoktan yeni ürünlerini geliştirmişti bile. Google yalnızca 2020’de ikinci nesil Pixel!i piyasaya sürdü, Samsung Galaxy Buds Plus ile adım attı ve başka bir hi-fi gerçekten kablosuz kulaklık seti piyasaya sürdü ve her zaman olduğu gibi, Apple, Sony ve Jabra‘nın yepyeni ürünleri var.

Bu geniş rekabet alanı, Microsoft’un bunları başlangıçta planlanandan daha düşük bir fiyatla (199.99 $) başlatmasına neden oldu. 

Microsoft Surface Earbuds iyi mi kötü mü ?

Artılar

  • Saatlerce kullan ve son derece konforlu
  • İyi mikrofon performansı
  • Uzuuuuuuuuuun pil ömrü

Eksiler

  • Bizce pahalı
  • Ses yalıtımı yok (dışarıdan duyuluyor)
  • Kablosuz şarj yok

Ancak kulaklıkları yakından baktığınızda ve ayrıntıları incelediğinizde akustik kafes ızgaraları, kulaklıkların uçlarının kulağa oturması mükemmel ve Microsoft sağlamlığını da hatırlatalım.

IPX4 suya dayanıklı olarak üreetilmiştir, yani sağanak yağmur dışında herhangi bir yönden su sıçramalarına dayanabilirler. Microsoft bunları fitness kulaklıkları olarak konumlandırıyor, spor yaparken, terliyken rahatlıkla kullanılabilir.

Surface Earbuds, Microsoft logosu üstte olacak şekilde parlak, ilaç kutusu şeklinde bir şarj çantası ile gelir. (Kulakların üzerinde kulaklıkların herhangi bir marka logosu yoktur.)

Arkada bir USB-C bağlantı noktası var, altta bir eşleştirme düğmesi var. Maalesef kablosuz şarj özelliği yok. Ama kutunun eni bir inçin (1 inç =2,54 cm) altında ve boyu üç inçten daha geniş genişlikte..

 

Bu kulaklıklar, orijinal AirPod‘lar gibi, kulak kanalınızı doldurmak yerine kulağınıza oturan açık bir tasarıma sahiptir. Bu yaklaşımın bazı dezavantajları olabilir, ancak hemen fark edeceğiniz bir fayda ile birlikte gelir: müthiş konfor.

Bu açıklığın dezavantajı, kulaklıkları takarken çevredeki gürültüyü duyacaksınız. Kulaklık takanlardan çevredekilerin bir şikayeti de onları hiç duymamalarıdır belki de avantajdır :))

Birçoğumuz son zamanlarda evde kalırken bir sorun oluşturmayabilir, ancak yüksek bir dış ortamın veya gürültülü trenin gelişini duymak gerçekten gerekli olabilir.

Ofis çalışmalarında, müziğinizi kesen yakındaki konuşmaları görmezden gelmeniz gerekecek yada dedikoduları kaçırmamış olacaksınız..

 

 

Detaylar için tıklayınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir