Teknolojix Haber
DONANIM ÜRÜN İNCELEME

Microsoft; Yeni Bir Güncelleme ile Gmail, Google Drive ve Google Takvim’i Outlook’a Getiriyor…

Microsoft, yeni bir güncelleme ile Outlook’a Google uygulamaları ile entegrasyon sunuyor. Güncelleme ile beraber artık Outlook hesaplarından Gmail’e, Google Drive’a ve Google Takvim’e ulaşılabilecek.

Microsoft, Outlook üzerinde yeni çalışmalar gerçekleştiriyor. Şirket, Outlook.com’un web hizmetine Gmail, Google Drive ve Google Takvim’i entegre etmek için çalışmalara devam ediyor. Microsoft, son zamanlarda Outlook’un yeni özelliklerini bazı hesaplarda test etmeye başladı.

Bugün Twitter kullanıcısı Florian B, Outlook.com hesabına girdiğinde Gmail, Google Drive ve Google Takvim’in otomatik olarak görüntülendiğini açıkladı. Florian B, Outlook’un yeni özelliklerinin görüntüsünü Twitter’da paylaştı.

Outlook.com’un yeni hali, iOS ve Android’de kullanılan mobil versiyonuna çok benziyor. Florian B, outlook.com’da birden fazla hesapla özelliklere ulaşamadığını belirtti. Outlook’un güncellemesini kullanabilen Florian B, test sürümününde Outlook ve Gmail hesapları arasında geçişler yapılabildiğini belirtti.outlook google entegrasyon

Outlook.com’a yapılan yeni güncelleme ile Google Drive’daki dosyalar da Outlook’ta görülebiliyor. Bu şekilde bir entegrasyon, Drive’da bulunan belgelerin hızlı bir şekilde Gmail ya da Outlook hesabına aktarılabilmesini sağlayacak.

Related posts

Logitech G502 Lightspeed Telefon fiyatına oyuncu mouse’u!

Fatih Akgün

Lexar NM610 1TB SSD bellek özelikleri

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Bill Gates hidrojen yakıtlı süper yatını bekliyor…      

Meryem ACAR

Yorum Yap