Teknolojix Haber
YAZILIM

Microsoft,Fotoğraflar Uygulaması İkonu’nda Değişikliğe Gitti!

Microsoft, Windows uygulamalarının simgelerini daha şık ve realist bir tasarımla yenilemeye hız kesmeden devam ediyor. Microsoft Fotoğraflar uygulamasının yeni simgesi, bugün yayınlanan güncellemeyle geniş çaplı olarak kullanıcılara sunuldu.

Microsoft, geçtiğimiz yıl tüm platformlarındaki uygulamalar ve hizmetlerin simgelerini Akıcı Tasarım Sistemi ilkelerine göre güncelleyeceğini duyurmuştu. Yazılım devi, yeni simgeleri geçtiğimiz ay itibarıyla kullanıcılarının beğenisine sunmaya başladı.

Microsoft, mart ayında Fotoğraflar uygulaması, Ses Kaydedicisi uygulaması ve Office uygulamaları için yeni simgeleri hem Windows Insider kullanıcılarına hem de Windows 10 Versiyon 1909 kullanıcılarına sunmuştu. Ancak, Microsoft Fotoğraflar uygulamasının yeni simgesi yalnızca sınırlı sayıda Windows 10 Versiyon 1909 kullanıcısına gönderilmişti.

Güncellemeyle birlikte Yeni İkon

Microsoft Fotoğraflar uygulaması için yeni Akıcı Tasarım tabanlı simge artık tüm kullanıcılar için mevcut. Fotoğraflar uygulamasına bugün gelen yeni güncelleme, uygulama sürümünü 2020.19111.24110.0’a yükseltmenin yanı sıra yeni simgeyi de içeriyor. Eğer yeni simgeyi almayanlardansanız, buradan Microsoft Store’a giderek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Standart Windows 10 arayüzüne daha modern bir görünüm katan simgeler, Windows 10 Versiyon 1909’a sahip bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Daha eski Windows 10 versiyonuna sahip olan kullanıcıların da yeni simgeler için güncellemeleri kontrol etmesinde fayda var.

Related posts

Unity Nedir? Unity 3D İle Oyun Yapımı

Derya Candan

Siber Zorbalar Zoom Uygulamasını Hedef Aldı!

Fatih Akgün

Microsoft test kullanıcılarına Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesini sundu (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Yorum Yap