Teknolojix Haber
MOBİL ÜRÜN İNCELEME

Mobil Oyuncu Minderi Üretildi.

Mobil oyun tutkunları için mobil oyuncu minderi üretildi. Minderin cep ve telefon tutacağı gibi işlevsel özellikleri bulunuyor.

Son dönemde internette çok sık paylaşılan yeni bir oyuncu ekipmanı var; bu ekipman, çoğumuzun karşılaştığı oyuncu yatağı. Pek çok kişinin muhtemelen okulda ya da iş yerinde sıkıntılar yaşamasına neden olacak olan bu yatağın daha küçük bir versiyonu duyuruldu.

Japonya’da üretilen, Ters ‘A’ harfine benzeyen ve bu nedenle İngilizce bir kelime oyunu yapılarak ‘Turn A Cushion‘   isimi verilen bu minder, dirsekleriniz için destek sağlıyor. Böylece telefon, tablet ya da el konsolunda oyun oynarken kollarınız yorulmuyor.

Keyfine düşkün mobil oyuncular için tasarlandı:

Yaratıcı fikirler konusunda dikkat çeken Japon firma Thanko, bu oyuncu minderinin de üreticisi durumunda. Temel olarak ters ‘A’ şeklindeki bu minderi kendinize bel ya da göğüs bölgenizden sarıp minderin üzerine kollarınızı koyabiliyorsunuz.

Minderin dirsek kısımlarında yer alan iki kabarık bölge, kollarınızın oyun esnasında minderden kaymasını ve düşmesini engelliyor. Minderin her iki yanında da birer cep bulunuyor. Bu ceplere kablo ve cüzdan gibi şeyler rahatlıkla sığıyor. Ayrıca minderin tepe kısmında da telefonunuzu asabileceğiniz bir aparat var. Minderin altındaysa görüş açısını ayarlamakta kullanabileceğiniz ayaklar yer alıyor.

Temizlik oldukça kolay:

Minderin kılıfı çıkarılabilir olarak tasarlanmış. Yani kazara üstüne bir şey döktüğünüzde ya da yeterince zaman geçtikten sonra minderi yıkamaya karar verdiğinizde kılıfı çıkarıp makinede yıkayabiliyorsunuz.

Related posts

Oppo’nun Akıllı saati Oppo watch incelemesi

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Önemli proje hayata geçiriliyor! Koronavirüs yakından izlenecek!

Fatih Akgün

Yeni iPhone’a virüs engeli! Corona virüs salgını Apple’ın planlarını da etkiliyor.

Meryem ACAR

Yorum Yap