Teknolojix Haber
MOBİL UYGULAMA

‘Mobile Connect’ Uygulamasına iPhone Desteği

Dell’in “Mobile Connect” isimli uygulamasının yeni güncellemesi, iPhone’ların da bilgisayarlara yansıtılmasını sağlıyor.

Dell, 2018 yılında piyasaya sürdüğü ‘Mobile Connect’ uygulaması ile ilgili önemli açıklamalar yapmış, kullanıcılarına sunacağı bir güncelleme ile iPhone’ların Windows 10’a yansıtılabileceğini açıklamıştı. Dell, Mobile Connect’in 3.0 sürümüyle iPhone’ların Windows 10 bilgisayarlara yansıtılmasını başarıyla sağladı.

 

Mobile Connect uygulamasının yeni sürümü ile birlikte iPhone kullanıcıları, tıpkı Android kullanıcıları gibi telefonlarını bilgisayarlarına yansıtabilecekler. Böylelikle iPhone kullanıcıları, telefonlarına gelen mesajları, bildirimleri, çağrıları ve daha fazlasını bilgisayarları üzerinden yönetebilecekler ve veri aktarımı sağlayabilecekler. Ancak bu özelliğin kullanılabilmesi için yüklü iOS sürümünün en az iOS 11 olması gerekiyor.

Eğer sizler de Dell’in Mobile Connect uygulamasını edinmek ve iPhone’unuzu bilgisayarınıza yansıtmak isterseniz, Microsoft Store aracılığıyla bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu indirme işlemini yaptıktan sonra da telefonunuza indirmeniz gereken uygulamayı App Store üzerinden edinmeyi unutmamalısınız. Bu işlemlerin ardından iPhone’unuzu Dell markalı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Related posts

Twitter’ın iOS ve Android Uygulamalarında Bilinmeyen Özellikleri…

Meryem ACAR

”P13 Blue”Yerli Akıllı Cep Telefonu Piyasaya Sunuldu..

Meryem ACAR

Motorola’nın Amiral Gemisi Yolda..

Yorum Yap