Teknolojix Haber
OYUN

Mortal Kombat 11 ve Yeni Spawn Karakteri Oyuncularda Merak Uyandırdı

Mortal Kombat 11 ve Yeni Spawn Karakteri Oyuncularda Merak Uyandırdı

Mortal Kombat Oyun Videosu sevenleriyle nihayet buluştu.Heyecanla beklenen karakterlerden biri olan Spawn için hayranlarını çıldırtacak bir haber geldi. Şeytani özellikleri olan yeni karakterin nasıl bir rol oynayacağını gösteren ilk kareler NetherRealm stüdyosu tarafından paylaşıldı.

Spawn karakteri kimdir sorusuna gelecek olursak Todd Mcfarlane’in oluturduğu bir çizgi roman karakteridir. Spawn karakterinin hikayesi ise, Albert “Al” Francis Simmons isimli bir polis memuru, bir gün görev sırasında öldürülür. Ancak Spawn karakteri dünyada tetikçi olduğu için ne yazık ki cennete değil cehenneme yollanır. Ve orada cennete karşı savaşan Malebolgia isimli şeytanın piyonu olur. Şeytanın isteklerini yerine getirmek için tekrar dünyaya gönderilen Al, yüzünün büyük kısmı yanıklar içinde ve onun gücünü arttıran kıyafeti ile serüvenine başlar. Karakteri tamamen değiştiren ve anti-kahraman Spawn’a dönüştüren olay ise, Eşinin  Al öldükten sonra tekrar dünyaya geri döndüğü zamana kadar  en yakın arkadaşı ile evlendiğini görmesi oluyor. Çizgi romanlardan, filmine ve 1990’lardaki nintendo oyununa kadar Spawn, ekranda ve ekran dışında çok popüler bir karakter olduğunu göstermişti.

Mortal Kombat 11’de Spawn

Turnuvada gösterilen Mortal Kombat Oyun Videosu hayranların nihayet Spawn’ın yeni oyunda nasıl bir rol alacağı ve oyunun nasıl oynanacağı ile ilgili bilgisi olmasını sağladı. Şeytani süper güçlere sahip Spawn daha önce de karaktere hayat veren Keith David tarafından seslendiriliyor.

Mortal Kombat 11 videosunda, dehşet verici bir karakterle karşı karşıyayız.Rakiplerinin derisini yüzen ve üstlerine pelerinini geçiren, zincirleriyle ve güçleriyle korku saçan, dehşet uyandıran karakter tam olarak aslına uygun görünüyor.

Spawn, Todd Mcfarlane’in kütüphanesinden oyuna dahil edilen ilk karakter olmasına rağmen Mortal Kombat serisine katılan ilk çizgi roman karakteri değil. Daha önce DC ile birlikte çalışan stüdyo, Mortal Kombat vs. DC Universe oyunu ile Mortal Kombat çerçevesini Batman ve Martian Manhunter gibi karakterlere uygulayarak çok keyifli ve eğlence veren bir iş çıkarmıştı. NetherRealm stüdyolarının çizgi roman karakterlerine düşkün olduğu açıkça görülmekte.Belki ilerleyen dönemlerde Mortal Kombat vs. Marvel gibi oyun projelerini de görürüz.

Related posts

Microsoft Store’da Bahar İndirimi Başladı!!

Nihal Sanlı

Doom Eternal Geliştiricileri, Oyunu 27 Dakikada Bitiren Bir Oyuncuyu Hayretle İzlediler

Fatih Akgün

Sony, PlayStation 5’in Özelliklerini Açıkladı

Fatih Akgün

Yorum Yap