Teknolojix Haber
MOBİL

Motorola’nın Yeni Telefonu Moto E’nin, Moto E LE İsminde Yeni Versiyonu Ortaya Çıktı!

ÜMotorola tarafından duyurulan yeni akıllı telefon Moto E’nin, Moto E LE isminde bir başka versiyonunun render görüntüleri bugün sızdırıldı.
Motorola artık Lenovo bünyesi altında akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Dün Moto G Fast ve Moto E isimli bu sene içinde çıkacak olan iki yeni akıllı telefonunu tanıtmıştı. Orta segment özelliklere sahip olması ve düşük ücret etiketiyle dikkat çeken bu iki telefona, bugün ortaya çıkan ‘render‘ görüntülerinin ardından Moto E LE adlı üçüncü bir telefon eklenecekmiş gibi duruyor.

 

Ortaya çıkan bilgilere göre Moto E LE, dün duyurulan Moto E’nin ABD merkezli Verizon Wireless firması için yeniden düzenlenmiş hâli olacak. ‘Rebadging‘ olarak adlandırılan bu işleme aslında hepimiz aşinayız. Yurt dışında farklı bir isimle duyurulan bir telefon. Ülkemize gelirken isim ve bazı küçük tasarımsal değişikliklere uğraması tam da bu olaya bir örnek olarak düşünülebilir.

Related posts

Aktif Fanlı Oyun Telefonu Nubia Red Magic 5G Tanıtıldı!

Fatih Akgün

Realme X7 Pro vs OnePlus Nord Kıyaslama

Fatih Akgün

Sophos’tan Chrome OS, Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan mobil cihazlar cepte soyguna son veren ücretsiz yazılım…

Meryem ACAR

Yorum Yap