Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Muhteşem Özellikler ile Enco W31 Türkiye’ye Geliyor!

OPPO Kablosuz Kulaklık Modeli Enco W31 Türkiye’ye Geliyor!

OPPO bir akıllı telefon üreticisinden çok daha fazlası olma misyonuyla hareket eden firma. Kısa bir süre önce duyurduğu Enco W31 model kablosuz kulaklığını, 599 TL satış ücreti ile Türkiye’de pazara sunmaya hazırlanıyor.

OPPO‘nun yakın zamanda tanıttığı kulak içi tasarıma sahip kulaklık modeli Enco W31, OPPO‘nun “yenilikçi, yüksek kaliteli ürünlerle olağanüstü kullanıcı deneyimleri getirme” misyonunun bir parçası.

Çoğu akıllı telefon ile uyumlu olarak çalışan kulaklık, frekans cevabını iyileştirmek için tasarlanmış çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlar kullanıyor. En aktif ve dinamik kullanıcılara ayak uyduran Enco W31, su ve toz direnci ile de farkını ortaya koyuyor. Rüzgardan dolayı oluşan hışırtılı sesleri engelleyen kulaklığın her iki tarafında iki adet dahili yüksek hassasiyetli mikrofon ve aramalar sırasında arka plan gürültüsünü engellemek için tasarlanmış bir çevresel gürültü önleme algoritması mevcut.

 

Müzik tarzına göre ses modu seçiyor

OPPO Enco W31 kulaklıkta tercih edilen müzik tarzına göre iki farklı ses modu bulunuyor. Pop ve klasik müzik dinlemeyi tercih edenler için frekans aralığında sesi eşitleyen bir denge modu bulunuyor. Rock ve EDM tarz müzik dinleyenler için de düşük frekansları artıran bir bas modu kulaklığın öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

Beyaz renge sahip OPPO Enco W31 model kulaklıklar, 599 TL ücret ile Türkiye’de satışa sunulacak.

Related posts

Apple Ring’in Ne İşe Yarayacağı Ortaya Çıktı!!

Fatih Akgün

Realme’den Akıllı Saat Realme Watch

Fatih Akgün

Akıllı direnç bandı teknolojisi ile sporu eve taşıyın!

Sümeyye Turhan

Yorum Yap