Teknolojix Haber
MOBİL

Müslüman futbolcu Oppo’nun Yeni Reklam Yüzü

Son dönemde Müslüman ülkelerde faaliyetlerini yoğunlaştıran Oppo, yeni modeli Reno3 Pro için dünyaca ünlü Müslüman futbolcu ile anlaştı.

Son yıllarda ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veren Oppo, Çin ve Hindistan dışındaki pazarlara önemli yatırımlar yapıyor. Geçtiğimiz yıl Avrupa’nın haricinde pek çok Müslüman ülkede de faaliyetlerini hızlandıran Oppo, marka yüzü için de önemli isimlerle işbirliği yapıyor. Hatırlanacağı üzere Çinli üretici Türkiye’deki reklam yüzü için ünlü şarkıcı Sıla ile anlaşmıştı.

Dünyaca ünlü Müslüman futbolcu Oppo’nun marka elçisi oldu

Müslüman halkın çoğunlukta olduğu Orta Doğu ve Afrika pazarındaki faaliyetlerine hız veren Oppo bu sefer marka temsilciliği için dünyaca ünlü futbolcu Mohammed Salah ile anlaştı.

Çinli üretici, Orta Doğu ve Afrika’daki marka tanıtımları için Mısır kökenli dünyaca ünlü futbolcu Mohamed Salah ile el sıkıştı.

Bilindiği üzere Salah, Liverpool FC’de oynayan Müslüman bir futbolcu. Ayrıca hemen hemen tüm Müslümanlar tarafından da çok seviliyor. Dolayısıyla Oppo’nun bu stratejisi son derece yerinde olduğu söylenebilir.

Dilerseniz Oppo Arabistan’ın resmi Twitter hesabı üzerinden Salah ile ilgili yaptığı paylaşımı izleyebilirsiniz.

Related posts

Honor 10X Pro Çıktı Mı? (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Samsung Galaxy S20’nin Ultra Modellerinde Yeşil Ekran Hatası!

Fatih Akgün

Vazgeçilmez 10 Apple Watch Vazgeçilmez Özelliği!

Meryem ACAR

Yorum Yap