Teknolojix Haber
MOBİL OYUN

My Cafe: Recipes & Stories

My Cafe: Recipes & Stories (Benim Kafem: Tarifler & Hikayeler)

Hemen hemen herkesin aklına bir kafe açma fikri gelmiştir. Tabi ki bu hayalini gerçeğe dönüştürebilen şanslı insanlar da var. Ancak bu hayali herkes gerçekleştiremiyor. Sanal dünyada da olsa hayalinizi gerçekleştirebilmek istemez misiniz? Bir fırın veya restoran hikayesinden daha fazlası olan, popüler kafe açma oyunu My cafe‘yi sizler için inceledik. My Cafe: Recipes & Stories – World Cooking Game uygulamasıyla hayallerinize ulaşmaya çalışalım.

Oyunun isminde de belirtildiği gibi sadece kafe sahibi olmak değil tarifler üzerinde de yoğunlaşacağız. Aynı zamanda bu oyun “Dünya pişirme oyunu” olarak da geçmektedir. Ana karakteriniz Ann ile birlikte etkileyici bir yolculuğa çıkmaya hazın olun. ilk başta oyundaki hedefimiz karakterimiz Ann’in hayalindeki kafeyi açmak olacak. Açacağınız kafenin konsepti kahve üzerine kurulu olabilir. Eğer sizinde tercihiniz de bu yönde ise Americano kokusunu içinize çekebilirsiniz. Ayrıca kahvenin yanı boş bırakılmaz kahvenin yanında ikram edilecek unlu mamüller de oyunda düşünülmüş.

My cafe oyun modları içerisinde yer alan restoran seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Lokantanızda Pizza da yapabileceğiniz restoran modu da çok eğlenceli. Üstelik lokantanıza alacağınız mobilyalardan tutunda çalışanlarınıza kadar tüm detayları seçebiliyorsunuz. Bir diğer özellik kafe/restoran dizaynı için istediğiniz gibi seçebileceğiniz özelliklerdir. Bu özellikle beraber duvar rengi, dekorasyon özellikleri gibi seçimleri yapabilirsiniz. Modlar sadece bunlarla da sınırlı değil…Hikayeler şeklinde ilerleyen My Cafe: Recipes & Stories – World Cooking Game birçok açıdan dikkat çekici ve bir çok kişinin başından ayrılmadığı bir oyun olarak karşımıza çıktı.

Bir kafe/restoran içerisinde bulunması gereken her şeyi bu oyunda kendi kafeniz içinde bulabilirsiniz. Oyundaki simülasyonlar sayesinde oyunculara gerçekçi bir dünya sunuluyor. Hikayenin ilk bölümlerinde bir kasaba içerisinde bulunuyorsunuz. Daha sonra da Ann ile birlikte hayalinizdeki kafeyi kuruyorsunuz. Ardından ilk müşterileriniz gelmeye başlıyor. Burada bir diğer amacımız da müşterilerinizi memnun etmek. Bunun için siparişlerinizi doğru bir şekilde hazırlamalısınız ve zamanında teslim etmelisiniz.

My Cafe: Recipes & Stories – World Cooking Game oyunu aslında son derece faydalı bir oyun olarak gözümüze çarpıyor. Çünkü iyi bir kafe yöneticisi olursanız müşterileriniz de kafenizden memnun kalır. Satışlarınız artar dolayısıyla işleriniz büyür. Oyunun mantığı da aynı şekilde bu düzen üzerine kurulu. Oyunda kar elde edebilmek için kimi zaman büyük riskler altına girmeniz gerekebilir. Bir nevi gerçek hayatın simülasyonu olan bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

Related posts

Koronavirus Nedeniyle PUBG Mobile Turnuvası Online Yapılacak!

Fatih Akgün

Katlanabilir akıllı telefonlar 2020’nin trendi olacak

Fatih Akgün

Samsung Akıllı Telefonlar İçin Devrim Yaratabilir!

Fatih Akgün

Yorum Yap