Teknolojix Haber
İNTERNET

Netflix Türkiye’den yeni hamle!

Netflix’in Türkiye’de ücretsiz deneme süresini kaldırmıştı.  30 günlük ücretsiz deneme süresinin kaldırılmasının ardından Netflix Türkiye bir açıklama yapmış ve yeni üyeler kazanmak için farklı kampanyalar düzenleyeceğini duyurmuştu. Şimdi ise bu kampanyalardan ilgi ortaya çıktı. Netflix abonesi olmayanlar için filmler geliyor.

 

Netflix abonesi olmayanlar da izleyecek

30 günlük deneme süresinin kaldırılmasının ardından Netflix Türkiye yeni kampanyalara odaklandı. Bu kampanyaların ilk meyvesi de Twitter üzerinden duyuruldu. Netflix abonesi olmayanlar için müjdeli haber geldi. Atılan tweete göre, 9 Mart’a kadar “To All The Boys I’ve Loved Before” filmini Netflix abonesi olmayanlar ve Netflix hesabı bulunmayanlar da izleyebilecek. Böylece daha önce hiç Netflix kullanmamış kullanıcılar da Netflix’i ücretsiz bir şekilde deneyimlemiş olacak.

 

Netflix Türkiye’nin ilerleyen zamanlarda başka filmler için de benzer bir kampanya yürütebileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca, farklı bir Netflix deneyimi oluşturmak için de çalışan ekip bu konudaki yeni çalışmalarını da netleştikçe paylaşmaya devam edecek.

Related posts

Birçok Şirketi Zarara Sokan 16 yaşındaki Hacker Yakalandı!

Fatih Akgün

Chrome!a “Gizliliği İhlal” Davası!

Google Translate için Yeni Özellik!

Fatih Akgün

Yorum Yap