Teknolojix Haber
MOBİL

Nokia 9.3 ve Nokia 7.3, Ağustos’ta tanıtılabilir! (Bosanski jezik)

Nokia’nın tanıtacağı bir sonraki amiral gemisi ve orta sınıf akıllı telefonları Nokia 9.3 ve Nokia 7.3 modellerinin, Ağustos Ayı’nda tanıtılabileceği bilgisi sızdırıldı.

Söylentiler Nokia’nın 9.3 modelini bu yılın üçüncü çeyreğinin sonlarında (Ağustos-Eylül) tanıtacağı yönünde. Nokia, söz konusu cihazıyla aynı tarihlerde tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 20 ve Huawei Mate 40 gibi cihazlara rakip olacak.

Aynı etkinlikte Nokia 9.3 ile birlikte geçtiğimiz yılın Eylül Ayı’nda tanıtılan Nokia 7.2 modelinin devamı olacak Nokia 7.3 modelinin tanıtılacağı da söylentiler arasında. Kaynağı belirli olmayan bir haberlere göre firma, Nokia 9.3 ve Nokia 7.3 modellerinin prototip testlerine başlamış durumda. Haberde söz konusu testlerin oldukça başarılı geçtiği belirtiliyor. Ayrıca Nokia 7.3 modelinin 5G ve 4G olmak üzere 2 versiyonu olacağı da belirtilenler arasında. Cihazların tanıtım tarihi yaklaştıkça daha fazla açıklama ve sızıntı olacaktır fakat maalesef şu an için cihazlara ait daha fazla bilgi bulunmuyor.

Kaynak:Hwp

Nokia 9.3 ve Nokia 7.3 bi mogli biti predstavljeni u augustu

Pametni telefoni Nokia 9.3 i Nokia 7.3 modeli mogli bi biti predstavljeni u augustu. Postoje vijesti da će Nokia model 9.3 biti predstavljeni u trećem kvartalu ove godine (august-septembar). 

Prema nezvaničnim izvorima navodi se da su testovi telefona bili vrlo uspješni. Takođe se navodi da će model Nokia 7.3 imati 2 verzije, 5G i 4G. Više objašnjenja i informacija biti će poznato kako se datumi lansiranja uređaja približavaju.

 

Related posts

Nubia Yeni Logo ve Marka Vizyonunu Açıkladı! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

ZTE Axon 20 5G vs OnePlus Nord Kıyaslama

Fatih Akgün

 TikTok’a Instagram Rakip Oluyor!

Meryem ACAR

Yorum Yap