Teknolojix Haber
MOBİL

Nokia Giriş Seviyesi 3 Telefonuna Güncelleme Getiriyor! (Bosanski jezik)

Android işletim sistemli telefonları için güncelleme desteğini sürdüren Nokia, ucuz veya pahalı ayırt etmeden tüm telefonları için güncellemeleri zamanında yayınlamaya, telefonlarını uzun süre desteklemeye çalışıyor.

Nokia şimdi de Nokia 2.3 , Nokia 3.2 ve Nokia 4.2 akıllı telefonları için Android 10 güncellemesini yayınlanacağını duyurdu. Söz konusu güncellemelerin 26 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleştirileceği ifade edildi.

Güncellemelerin başlangıç tarihi olarak da 24 Nisan gösterildi. Böylece 24 Nisan – 26 Nisan 2020 tarihleri yukarıda bahsettiğimiz Nokia 2.3, Nokia 3.2 ve Nokia 4.2 telefonları için hareketli geçecek. Kaynak: Teknotechnik

Novo ažuriranje 3 modela Nokia telefona

Nastavljajući da podržava ažuriranje za telefone s Android operativnim sistemom, Nokia pokušava na vrijeme objaviti ažuriranja za sve telefone i dugotrajno podržavati njihove telefone, bez obzira na njihovu cijenu. Nokia je također najavila da će sada izdati Android 10 ažuriranja za Nokia 2.3, Nokia 3.2 i Nokia 4.2 pametne telefone. Tako će 24. – 26. aprila 2020. biti aktivan za gore spomenute Nokia 2.3, Nokia 3.2 i Nokia 4.2 telefone.

Related posts

Huawei Yeni Kamera Patenti Çok Konuşulacak,Telefonlar Ekran Altı Kameraya Sahip Olacaklar!

Semih Bozkurt

iPhone 12 Pro’nun Yeni Rengi(Video)

BÜŞRA ÇANKAROĞLU

Sony, Xperia 10 İçin Android Güncellemesi Yayınlandı!

Fatih Akgün

Yorum Yap