Teknolojix Haber
MOBİL

Nubia Yeni Logo ve Marka Vizyonunu Açıkladı! (Bosanski jezik)

Akıllı telefon üreticisi Nubia, yayınladığı yeni logosu ve marka vizyonunu duyurdu.

Nubia’nın yeni logosu Kırmızı ve Beyaz olmak üzere iki renkten oluşan bir renk şeması kullanıyor, bu logonun daha parlak ve düz görünmesini sağlıyor. Şirket, logoyu grafik tasarımdan tipografi tabanlı bir tasarıma dönüştürmüş.

Şirket başkanı, Nubia’nın yeni bir görünüm, yeni bir logo ve yeni marka vizyonunu resmen başlattığını açıkladı. Ni Fei’nin açıklamasında, “Gen Z dönemi geldi. Nubia marka ekolojisi, daha akıllı, daha genç ve daha şık bir yaşam tarzı oluşturmak için akıllı donanım alanında yeni bir düzen getirecek.” dedi.

Gen Z’yi odakta tutan şirket, gençler için akıllı yaşam ürünlerine odaklanarak akıllı donanım alanına da gireceğini söylüyor. Şirket, rakipleriyle aynı stratejiyi izleyecek. Xiaomi, Realme gibi şirketler yeni akıllı yaşam ürünlerini piyasaya sürmeye başladı ve giderek daha fazla marka bu rotayı benimsiyor.

Nubia, tanınmış bir marka olmasına rağmen son başarısı Red Magic markası altında oyun akıllı telefonları serisine atfedilebilir.

Novi logo i vizija Nubia marke

Proizvođač pametnih telefona Nubia najavio je svoj novi logo i viziju marke.

Novi Nubijin logo koristi šemu boja koja se sastoji od dvije boje, crvene i bijele, zbog čega logo izgleda svjetlije i lepršavije. Kompanija je transformirala logo iz grafičkog dizajna u tipografski dizajn. Šef kompanije objavio je da je Nubia zvanično lansirala novi izgled, novi logo i novu viziju marke. U izjavi Ni Feija, „Gen Z period je došao. Nubia transformacija brenda donijet će novinu u pametnom hardveru kako bi se stvorio pametniji, mlađi i stilskiji način života. ” rekao je on. 

Related posts

Xiaomi’den Transparan Mi 10 (Explorer Edition) Modelinin Fotoğrafları!

Fatih Akgün

Android’li Tabletler Tehlike Saçıyor

Fatih Akgün

Tüm Özellikleri ile Oppo A12s

Fatih Akgün

Yorum Yap