Teknolojix Haber
DONANIM OYUN

O OYUNU PC’NİZ ÇALIŞTIRIR MI?

Can You Run It nasıl çalışıyor

Evimizden çıkmadığımız şu zamanlarda sizlere farklı önerilerimiz var. Bugün sizlere anlatacağımız internet sitesi ile herhangi bir oyunu satın almadan önce alacağınız oyunu bilgisayarınız çalıştırıyor mu öğrenebilmek artık mümkün. Bu videoda, ‘Can You Run It?’ nedir? sorusuna ve Can You Run It nasıl çalışıyor sorularına cevap bulabilirsiniz.

Canın yanmadan önce test et!

Evde oturmaktan sıkıldınız ve yeni bir oyun satın almak istiyorsunuz ama bu oyunu bilgisayarınız kaldırabilecek güçte mi? Bunu öğrenmenin 3 dakika içerisinde çok kısa bir yolu mevcut.

Neden önemli?

Senelerdir kullanılabilen bir site olan Can You Run It, çoğu oyuncunun cebinin yanmasını engelliyor. Evde oturmaktan sıkıldığınızda bilgisayarınıza yeni bir oyun almak isteyebilirsiniz elbette. Peki oyunu satın aldıktan sonra bilgisayarınız bu oyunu açabilecek mi? Bunun cevabını bulabilmek için Can You Run It nedir soruna cevap vererek bu riski ortadan kaldırdık. Sizlere videomuzda cebimizden yüzlerce lira çıkmasını engel olacak sitenin nasıl çalıştığınız anlattık.

Can You Run It nasıl çalışıyor sorusuna cevap verdiğimiz bu videoyu izledikten sonra sizler de kendi beğendiğiniz siteleri bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!

Related posts

Mortal Kombat’ın Bol Kanlı Animasyon Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Fatih Akgün

NVIDIA, GeForce MX330 ve MX 350 Ekran Kartlarını Duyurdu

Fatih Akgün

Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyunlarda Bugün: “Off-Road Drive”

Fatih Akgün

Yorum Yap