Teknolojix Haber
İNTERNET

Ofis Ortamına hasret kalanlar için Web Sitesi çıktı!

Tasarım şirketi Kids Creative Agency, koronavirüs salgınının ardından evden çalışmaya alışamayanlara ofis ortamı sunan bir web sitesini kullanıma açtı. imisstheoffice, bir ofiste duyulabilecek tüm sesleri içeriyor.

 Ofis hayatına alışmış kimi insanlar için evlerindeki sessizliğe uyum sağlamak zor olabiliyor. Böyle bir sorun yaşıyorsanız sizin için bir web sitesi tasarlandı. Kids Creative Agency isimli bir şirket tarafından yapılan imisstheoffice.eu, insanların özledikleri çalışma ortamına dönebilmeleri için tasarlandı. Siteye girip sol alt köşedeki oynat düğmesine bastığınızda ofislerde yaygın olarak duyulan sesler çalmaya başlıyor. Görsel olarak ofis ortamı sunulmasa da ses olarak benzerliği büyük.

Web sitesinde ofislerdeki anlaşılamayan konuşma sesleri, klavye sesi, çalışan bir fan sesi, çalan telefonlar ve çok daha fazlası var. Hatta masa tenisi oynayanlar, sinir bozucu şekilde sakız çiğneyenler ve yemek yiyenler gibi birçok detay da düşünülmüş. Sitede size sunulan harita üzerindeki objelere tıklayarak istediğiniz sesleri özel olarak da çalabiliyorsunuz.Tüm bunların yanı sıra ofisteki çalışan insan sayısını da belirleyebiliyorsunuz. Ne gerek var yada saçma diyenler olacaktır fakat bunu bile düşünmeleri ilginç. Hayatını ofis ortamlarında geçirmiş kişiler için belki de motive edici birşeydir.

Eğer iş yerinizi seviyorsanız ve çalışma arkadaşlarınızla eğlenceli bir ofis ortamına sahipseniz, bu internet sitesi ile kısmen de olsa o ortama geri dönebilirsiniz. Üstelik her gün işe gidip gelmek zorunda da kalmayacaksınız.

Related posts

Samsung’un Galaxy S20’yi Duyuracağı UNPACKED Etkinliği Nasıl İzlenir?

Fatih Akgün

Instagram, yıllar sonra ana ekran tasarımını değiştirdi!

Vildan Çelik

Google Chrome, Şifrelerinizin Güvenliliği Konusunda Sizi Uyaracak!! 

M. Büşra Kaya

Yorum Yap