Teknolojix Haber
MOBİL

OnePlus 7T ve 7T Pro’yaYeni Güncelleme! “Anında Çeviri”

Geçtiğimiz hafta OnePlus, 7T ve 7T Pro cihazları için OxygenOS açık beta sürümünü piyasaya sürmüştü. Güncellemede, Şubat 2020 güvenlik düzeltme eki ve canlı altyazı özelliği tanıtıldı. Çinli firma şimdi de Mart 2020 Android güvenlik düzeltme ekini içerecek en son sürüm olan ikinci beta güncellemesini piyasaya sürüyor.

Hong Kong merkezli teknoloji firması OnePlus çok sevilen cihazları 7T ve 7T Pro için yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Gelecek yeni güncelleme Beta 2, kullanıcılara anında çeviri özelliğini sunuyor. Adından da anlaşılacağı gibi, yeni özellik video görüşmeleri sırasında gerçek zamanlı altyazılar sağlıyor. Merakla beklenen özellik şu anda İngilizce, Fransızca, Almanca, Hintçe ve Çince dillerini destekliyor.

Güncellemede değişen ve eklenen özelliklere dair başka bilgiler de gelmiş durumda. Raporlara göre Beta 2’de ekran kayıt deneyimini iyileştirmek için kare hızı sorunu düzeltilmiş durumdayken, SwiftKey veya 3. taraf klavye kullanırken rastgele geçiş hataları da giderildi ve uyarlanabilir parlaklık özelliği optimize edildi.

Bunların yanında yeni beta ürün yazılımı, OTA aracılığıyla uygun birimlere ulaşabilecek ve uygun olabilmeniz için cihazınızın beta derlemesinin önceki sürümünü çalıştırıyor olması gerekecek. Eğer güncellemeyi yüklemeye uygun değilseniz, yayınlanan çeşitli kaynakları araştırabilir ve gerekli talimatları kontrol edebilirsiniz. Ancak bu sürecin cihazınızda bulunan verileri silebileceğini ve sürümde hatalar olabileceğini unutmamakta fayda var.

Related posts

Redmi K30 5G Speed Edition Tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı!!

Fatih Akgün

2019 En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonları… 

Meryem ACAR

Asus’un Canavar Telefonu ROG Phone 3!

Yorum Yap