Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

OnePlus Buds “Gerçek” Kablosuz Kulaklık!

“Gerçek” Kablosuz Kulaklık OnePlus Buds Ortaya Çıktı

OnePlus, “gerçek” kablosuz kulaklık olarak tanımladığı OnePlus Buds ile bu kez de “kulaklık katili” mi olacak? İşte OnePlus Buds hakkında bilinen her şey.

OnePlus geçtiğimiz nisan ayında sadece OnePlus 8 serisini değil, bunun yanında Bulletz Wireless Z kulaklıklarını da duyurmuştu. 5G, QHD+ ve 120Hz ekran özellikleriyle gelecek olan OnePlus 8 Pro‘nun yanında dikkat çekici duran Bulletz Wireless Z kulaklığı ise, kablosuz olsa da, aslında kablolu yapıyı gözetiyordu. Zira boyundan bağlı bir yapıda olan Bulletz Wireless Z‘den sonra ise şirket bu kez “gerçek” bir kablosuz kulaklıkta karar kılmış gibi görünüyor.

Peki, “gerçek” kablosuz kulaklık ne anlama geliyor; OnePlus, ürettiği telefonlarla kazandığı “amiral gemisi katili” ününün yanında bu kez de kablosuz kulaklık özelinde farkındalık yaratacak bir ün mü hedefliyor? Aslında pek sayılmaz. Zira ortaya çıkan kulaklıklar sıradan bir kablosuz kulaklığa benziyor, ancak şirket için bir ilk olduğu için önem arz ediyor.

Twitter üzerinde meydana çıkan OnePlus Buds, gerek kutusu gerek kulak başlıklarıyla görünüş olarak Huawei‘nin FreeBuds kulaklıklarını anımsatıyor. Elbette şimdilik yalnızca çizimi sızmış durumda, kulaklığın tamamı nasıl görünecek bilmiyoruz.

Resmi Twitter'da görüntüle

OnePlus Buds‘ın temmuz ayında tanıtılacağına ve piyasaya sürüleceğin yönelik bir bilgi de mevcut durumda. Elbette ne zaman gelir ve ücreti ne olur, şimdilik kestirmesi zor.

Related posts

AirPods Pro Lite Çok Yakında!

Yağmur Kübra Yazıcı

Huawei Watch GT 2 Pro ve Teknik Özellikleri

Fatih Akgün

Apple’dan Yeni AirPods X Söylentileri!

Yağmur Kübra Yazıcı

Yorum Yap