Teknolojix Haber
MOBİL

OnePluz Z, Snapdragon 765G İşlemcisi ve Özellikleri!

OnePluz Z, Snapdragon 765G İşlemcisi ve Özellikleriyle Göründü

OnePlus‘ın sıradaki telefonu OnePlus Z, Snapdragon 765G işlemci ve özellikleriyle Geekbench‘te göründü.

Geçtiğimiz ay OnePlus, daha uygun ücretli telefonlar yapmak istediğini ve özellikle Hindistan pazarı için yeni bir orta sınıf akıllı telefon hazırlığında olduğunu doğrulamıştı. Şimdi ortaya çıkan OnePlus Z ise, bu açıklamayı destekler nitelikte.

 

Geekbench‘e yansıyan yeni bir model OnePlus AC2003 kod adlı telefonun OnePlus Z olduğu iddia ediliyor. Telefonda işlemci olarak Snapdragon 765G kullanılacakken, telefonun RAM kapasitesi ise tam 12 GB.

Böylece orta segmentin güçlü bir üyesi olacak gibi görünen OnePlus Z, Geekbench Benchmark testinden de iyi sonuçlar almış. Tekli çekirdek performansında 612 puan toplayan OnePlus Z, çoklu çekirdek sonucunda da 1955 puanlık bir skor elde etmiş.

Peki, OnePlus Z’nin diğer özellikleri neler?

OnePlus Z‘nin diğer bilinen özellikleri arasında ise 90Hz tazeleme hızına sahip 6.5 inç ekrana ve 4000 mAh kapasitesinde bataryaya sahip olacağı yer alıyor. Bu bataryayı Warp Charge 30T hızlı şarj ile destekleyecek olan OnePlus, yeni telefonu çok geçmeden tanıtmaya hazırlanıyor.

Gelen bilgilere göre OnePlus Z, temmuz ayında tanıtılacak. OnePlus Z’nin ilk olarak Hindistan’da satışa çıkacağını biliyoruz.

Related posts

Dünya Lideri Huawei’yi, Xiaomi Avrupa Pazarında solladı

Fatih Akgün

Koronavirüse karşı telefonları nasıl temizleyelim ?

Fatih Akgün

Galaxy S11e modeli 5G ve hızlı şarj ile geliyor

Fatih Akgün

Yorum Yap