Teknolojix Haber
MOBİL ÜRÜN İNCELEME

Oppo Reno 10x Zoom DxOMark Test Sonucu Açıklandı!

Oppo’nun en iddialı modellerinden birisi olan Reno 10x Zoom DxOMark testine nihayet konuk oldu. 2019 yılının başlarında resmiyet kazanan model, geç gelen testte bakalım kaç puanla kaçıncı sıraya yerleşti?

Oppo’nun yöneticilerinden biri de attığı tweet ile gündeme geldi. Bu tweete göre, Oppo yeni akıllı cihaz hazırlığında ve bu cihaz bir akıllı telefon olmayacak…

Oppo Reno 10x Zoom DxOMark puanı nasıl?

Oppo’nun geçtiğimiz nisan ayında resmiyet kazandırdığı özel modeli Reno 10x Zoom, güçlü donanımı ve iddialı tasarımıyla birlikte kullanıcılardan beğeni kazanmıştı. Oppo Reno 10x Zoom biraz geçte olsa DxOMark yetkililerinin test konuğu olmayı başardı.

Reno 10x Zoom; 48 Megapiksel ana kamerası, 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamerası ve 10 kat hibrit yakınlaştırma yapabilen 13 Megapiksellik periskop kamerasıyla testten, 116 puan almayı başarıyor.

Huawei P30 Pro ve Samsung Galaxy S10 5G ile aynı puanı alan akıllı telefon, detaylara baktığımızda ise sadece fotoğraf tarafında 125 puan, video tarafında ise 100 puan alıyor. P30 Pro ise sadece fotoğraf tarafında yine 125 puan alırken video konusunda 97 puan almıştı.

Bu haliyle listenin 7. sırasına yerleşen akıllı telefon, kamera konusundaki iddiasını gösterdi. Ülkemizde de satışı bulunan modelin test sonucunu siz nasıl buldunuz?

Related posts

Samsung En Ucuz Akıllı Telefonunu Duyurdu

Fatih Akgün

Tamamen Çerçevesiz Ekranlı Telefon Huawei Y9s – Fiyatı ve Özellikleri

Yasemin ACAR

NASA ‘Uzay Otelinin’ Konaklama Fiyatını Açıkladı

Fatih Akgün

Yorum Yap