Teknolojix Haber
UYGULAMA

OPPO Uygulaması ile Uzaktakiler Yakın Olacak!

OPPO, Sizi Sevdiklerinizle Buluşturuyor

Evde Kalın‘ çağrısını göz önünde bulundurarak yeni bir uygulamayı hizmete alan OPPO, evinizde geçirdiğiniz günlerde yüz yüze göremediğiniz sevdiklerinizle görüntülü görüşmenize destek oluyor.

OPPO Sizi Sevdiklerinizle Buluşturuyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsünün yayılımını önlemek amacıyla alınan tedbirler, insanların sosyal hayatlarından mahrum kalıp evlerde vakit geçirmelerini gerektirdi.

Sevdikleri uzakta olan, çocukları yurt dışında okuyan ya da torunlarını göremeyen yaşlıların duydukları özlemi göz önünde bulunduran OPPO‘ dan yenilik.

Çağrı merkezinde yeni bir hizmet başlatarak akıllı telefon kullanıcılarını aileleri ve sevdikleriyle buluşturuyor.

OPPO Nasıl Kullanılacak

Uygulamaya alınan hizmet kapsamında OPPO‘nun çağrı merkezini arayan tüm kullanıcılar, kullandıkları akıllı telefonun markası göz etmeksizin, nasıl görüntülü görüşme yapabilecekleri konusunda yetkililerden destek alabilecekler.

Cihazlarında internet erişimi bulunmuyorsa, kullandıkları operatör üzerinden veri hattını nasıl açabilecekleriyle ilgili de yönlendirmeli olarak bilgi sahibi olabilecekler.

Videolu görüşmenin nasıl yapılacağı da OPPO‘nun çağrı merkezini arayanlara anlatılacak ve akıllı telefonun video uygulamaları konusunda bilgilendirilme yapılacak.
Verilecek tüm bilgiler, yapılacak yönlendirmeler, veri hattını açtırırken faturasına bir tutarın yansıyıp yansımayacağı gibi soruların cevapları da veriliyor.
Özellikle 65 yaş üzerindeki kişiler için oldukça yararlı olacak bir uygulama.

Görüntülü görüşmede sadece WhatsApp uygulaması hakkında bilgilendirmenin yapılacağı bu hizmet Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak.

OPPO Türkiye Çağrı Merkezi’ne 0850 433 67 76 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Related posts

 Denetimleri Başlıyor !Maske ve Temizlik Ürünlerindeki Fahiş Fiyat Artışını Denetim Altına Alındı… 

Meryem ACAR

”P13 Blue”Yerli Akıllı Cep Telefonu Piyasaya Sunuldu..

Meryem ACAR

Zoom, U Dönüşü Yaptı!

Yorum Yap