Teknolojix Haber
DONANIM

Oyun bilgisayarı almak isteyenler Fiyatlar Değişiyor !

Oyun bilgisayarı almak isteyenler dikkat! Fiyatlar Değişiyor !

Koronavirüs ile birlikte ortaya çıkan kriz oyun bilgisayarı fiyatlarını da büyük ölçüde etkiledi. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Şu aralar tüm dünya koronavirüs salgını ile mücadele içinde. Bu mücadele kapsamında pek çok işyeri ve fabrika da kepenklerini indirdi ya da evden çalışmaya geçti. Pek çok ülkede sokağa çıkma yasakları ilan edildi ve halk kendilerini evlere kapattı.

Hal böyle olunca oyun, film ve dizi gibi vakit geçirmelik aktivitelere yönelim çokça arttı. Eğer evinizde bir konsol ya da oyun bilgisayarı varsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Eğer yoksa ve şu aralar yeni bir tane almayı düşünüyorsanız pek de aceleci davranmanızı tavsiye etmiyoruz. Oyun bilgisayarı almak isteyenler dikkat! Fiyatlar Değişiyor !

"<yoastmark

Oyun bilgisayarı almak isteyenler dikkat! Fiyatlar Değişiyor !

Koronavirüs pandemisi ile birlikte en çok talep gören ürünler, oyun bilgisayarı, konsollar ve oyunlar oldu. İnsanlar evlerinde eğlenceli vakit geçirebilmek için bu kendisini dijital oyunlara verdi.

Hal böyle olunca oyun bilgisayarları ve konsollara talep de arttı tabi Talep artınca da fiyatlar yükseldi. Eğer Oyun bilgisayarı almak istiyorsanız aman dikkat! Fiyatlar Değişiyor !

Koronavirüs öncesinde oyun oynamak için ideal bir sisteme sahip olan GTX 1050Ti ekran kartlı 8GB RAM’e sahip, 8 ya da 9 nesil i5 – i7 işlemciyle donatılmış bir laptop modelini 5000 TL civarına satın alabiliyorken şimdi ise aynı sistem için en iyi ihtimalle 6000 TL’yi gözden çıkarmalısınız. O da eğer şansınız varsa. Çünkü pek çok e-ticaret sitesinde stoklar tükendi. Hangi modele baksanız alt kısmında “gelince haber ver” ibaresini görürsünüz.

Eğer bu yasaklar ve salgın bir süre daha devam ederse, teknoloji ürünlerinin fiyatı daha da artacak gibi öngörülüyor. Muhtemelen salgın sonrasında da tüm dünyayı ekonomik açıdan zor günler bekleyecek gibi görünüyor.

Diğer Tüm Donanım Haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz…

"<yoastmark

 

Related posts

PIR algılama özelliğine sahip spot ışıklı kamera

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Müjde Geldi!8 Huawei Modeline Daha Uzun Şarj…

Meryem ACAR

Teknoloji İhracatı Yapan 43 Ülkeye Türk Girişimi İlk Yatırımını Aldı…

Meryem ACAR

Yorum Yap