Teknolojix Haber
DONANIM

Oyun Konsolu Aldığına Pişman Oldu

Oyun konsolu satın aldı: paketten çıkan şok etti!

Oyun konsolları son günlerde ülkemizde fiyatları ile gündeme oturdu. Corona virüsü salgınından sonra konsol fiyatları adeta iki katına çıkarken, 30 Eylül 2020’ye kadar yüzde 50 ek vergi getirilmesi ile fiyatları çok üst noktalara sıçrayacağı ön görülmekte. Oyun Konsolu Aldığına Pişman Oldu.

Oyun fiyatlarınında pahalı olduğunu göz önünde bulunduran bazı kullanıcılar PC’ye yönelirken, bazıları ise son zamlardan etkilenmemek için konsol siparişi vermekte. Tabi, yükselen fiyatlar nedeniyle ikinci el oyun konsollara talep arttı.

Oyun konsolu yerine 5 adet kase gönderdiler! Oyun Konsolu Aldığına Pişman Oldu.

Geçtiğimiz hafta Batman’da yaşayan Veysel Erten, konsol siparişi verdi ve Erten hayatının şokunu yaşadı. 2 bin lira karşılığında bir konsol siparişi vermiş olan , ve parayı belirtilen banka hesabına gönderen Erten’e üç gün sonra beklediği paket geldi. Ancak, paketi açtığında kutu içerisinden konsol yerine birkaç tane kase çıktı. Oyun konsolu yerine 5 adet kase gönderdiler!

Hemen satıcıya ulaşmaya çalışan Erten, telefonlarına cevap alamayınca dolandırıldığının farkına vardı. Şikayetçi olduğunu belirten Erten “Arıyorum telefonlara cevap verilmiyor. Şahısla ilgili yerlere şikayete bulundum lakin sürecin biraz uzayabileceğini söylediler ama ben benim gibi başka insanların mağdur olmasını istemiyorum. Bu sürecin hızlanmasını ve Benim gibi başkaları mağdur olmamasını istiyorum. ” ifadelerini kullandı.

Oyun konsolu yerine 5 adet kase gönderdiler!
Oyun konsolu yerine 5 adet kase gönderdiler!

Related posts

Phison’nın yeni teknolojisi PCIe 4.0SSDleri hızlandıracak

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Bir fareden ne ararsan fazlası var “Corsair Dark Core RGB Pro SE”

Fatih Akgün

Binlerce Google Çalışanına Virüs Tehlikesi Nedeniyle Evinden Çıkmıyor…

Meryem ACAR

Yorum Yap