Teknolojix Haber
StartUp Projeler

Personel yönetimi ‘Kolay IK’ ile artık çok kolay!

Kolay İK, performanslar, harcamalar, vardiyalar, özlük bilgileri, izinler ve daha birçok konuda şirket çalışanlarına dair bilgi ve süreçleri takip etmenizi sağlayan bulut tabanlı bir insan kaynakları personel yönetimi yazılımıdır. Şirketlerin personel yönetimi süreçlerini daha kolay ve verimli hale getirmeyi amaçlar.

Temmuz 2014’te kurulan yenilikçi bir yazılım olan Kolay İK’nın panelini bugün 1300’den fazla şirketten 110.000’den fazla çalışanı haftada en az 2 kere ziyaret ediyor, blogunu 100.000’lerce kişi okuyor ve 10.000’lerce çalışan ve insan kaynakları profesyoneli Kolay İK’nın işi ve hayatı kolaylaştıran içeriklerini e-posta ile alıyor.

Kolay İK, bir insan kaynakları ya da personel yönetim firması değil, doğrudan danışmanlık hizmeti vermiyor. Genç, yenilikçi ve dinamik bir teknoloji şirketi olarak daha verimli bir iş yönetimi için son teknolojiyi kullanan, küresel muadilleri ile rekabet edebilecek kadar gelişkin ve mühendislik bakış açısı ile geliştirilmiş bir yazılım sunuyor. Başlangıçta birkaç özellik ile yola çıkan bu yazılım artık internete bağlı bir tarayıcısı olan her cihazda kullanılan, iOS ve Android cihazlarda çalışan mobil uygulamaları olan, her geçen gün de yenileri eklenen onlarca farklı özelliği içeriyor.

Dil desteği ve özelleştirilebilir altyapısı sayesinde Türkiye dışında da farklı dillerde ve ülkelerde kullanılıyor. Kolay İK’nın altyapısı ile desteklediği vizyonu ise bundan çok daha fazlası.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türkiye’nin ilk bulut tabanlı personel yönetim yazılımı Kolay İK’nın Kurucu Ortağı Efecan Erdur, “2014’te temellerini attığımız Kolay İK, sektörünün en verimli ve ulaşılabilir personel yönetim aracı olma vizyonu doğrultusunda hızla büyüyor. Öncelikli planlarımız arasında Türkiye’de büyümek ve daha fazla şirkete hizmet vermek yer alıyor. Ancak gerek yurt içindeki çok uluslu firmalardan aldığımız taleplerdeki hızlı artış, gerekse yurt dışı pazarların büyüklüğü, atılacak adımlarda daha hızlı olmamızı sağladı. Bu doğrultuda ikinci dil seçeneği olarak İngilizceyi kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Öncelikli hedefimiz, birlikte çalıştığımız Nike, Penti, Decathlon gibi ülkemizdeki küresel müşterilerimizin çok uluslu çalışanlarının da sistemi rahatça kullanabilmesini sağlamak. Takibinde ise Kolay İK’yı dünyanın farklı bölgelerinden belirlediğimiz 3 pilot ülkede peyder pey hayata geçirmek…” diye anlatıyor hikayelerini.

Detaylı incelemek veya kullanmaya başlamak için ? Kolay İK

Related posts

En Değerli Türk Oyun Markalarından: Peak Games

Fatih Akgün

Dysapp: Çocukları geride bırakmayalım!

Fatih Akgün

Google, Hangouts Chat’in adını Google Chat olarak değiştiriyor

Fatih Akgün

Yorum Yap