Teknolojix Haber
YAŞAM

Plaja İnen “Ölüm Meleği”

Plaja İnen “Ölüm Meleği” İnterneti Salladı!

Koronavirüs salgını sebebiyle kapatılan Florida’da plajların tekrar açılması üzerine bir avukatın tırpanlı bir ölüm meleği kılığında TV’ye röportaj vermesi, interneti salladı.

ABD eyaleti Florida’daki bazı plajlar, Koronavirüs küresel salgını sebebiyle uzun zamandan sonra ilk kez açılmaya başlandı. İnsanlardan fiziksel mesafe kurallarına uymaları beklenirken avukat Daniel W. Uhlfelder, bir ölüm meleği kostümüyle, tırpanıyla birlikte, canlı yayında bir TV kanalına açıklama yaparak dikkatleri üzerine topladı.

Kendisinin “dev bir plaj yanlısı” olduğunu söyleyen Uhlfelder, “ancak tüm insanları alanımıza getirip virüsü yaymak… bu bence iyileşme sürecini uzatacak ve bence daha iyi önlemler almayız. Henüz çok erken ve bu uygun değil,” dedi. Uhlfelder’in plaj ziyareti, Twitter üzerinde sıkça konuşulan konulardan biri oldu.

Ölüm meleği kostümünü salgın sırasında insanları uyarmak için giymeyi ilk düşünen kişi Uhlfelder olmadığı gibi, plajlar konusunda uyarı yapan ilk kişi de muhtemelen Uhlfelder değil.

Yerleştirilmiş video

Florida sakinlerinin plajda zaman geçirmek için havlu veya sandalye getirmelerine halen izin verilmiyor. Plajda kalınabilen süreye de kısıtlamalar getirilmiş durumda.

Related posts

Pokemon GO, 2020 yılında online olarak savaş yapma imkanı sunacak

Fatih Akgün

Apple iOS 14 ile kullanıcılarına daha fazla özgürlük vaat ediyor!!

Fatih Akgün

Apple, Koronavirüs Testi İnternet Sayfası Yayınladı

Fatih Akgün

Yorum Yap