Teknolojix Haber
OYUN

PlayStation 5 Ne Kadar?

PlayStation 5 Türkiye fiyatı, bir e-ticaret sitesinde çıktı..

PlayStation 5 Türkiye fiyatı, bir perakende satış sitesinde listelendi. Yeni konsol için heyecanlı bekleyiş sürerken modelin fiyatı hakkında iddialar da ortaya çıkmıştı. Fiyat bilgisi için ilk iddia olarak, bir stok takip yazılımında çekilen fotoğraf gösterilmişti.

Şimdi de Türkiye’de faaliyet gösteren bir perakende satış firması, yeni konsola alışveriş sitesinde yer verdi. Bununla birlikte yeni konsol için fiyat bilgisi de girildi. Ancak bu fiyat bilgisi daha sonradan geri çekildi.

PlayStation 5 Türkiye fiyatı görüntülendi

Yeni konsol hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Daha önceden ortaya çıkan iddialarda, bir stok takip yazılımının fotoğrafı paylaşılmıştı. Bu yazılım üzerinde yeni konsolun fiyatı 7.999 TL olarak görüntülenmişti. Ancak bu bilgi için kesinlik bulunmuyordu.

Bu sefer de Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir perakende zinciri, yeni konsolu internet sitesi üzerinden listeledi. Bu listeleme işlemiyle birlikte model için fiyat bilgisi de paylaşıldı. Tıpkı stok takip yazılımında olduğu gibi burada da PlayStation 5 Türkiye fiyatı, 7.999 TL olarak gösterildi.

Ancak bu fiyat bilgilerinin kesin olmadığını ve yeni konsolun fiyatının bu olduğunu söylemek mümkün değil. Fiyat kesinlik kazanmadan listeleme ve fiyat bilgisinin girilmesinin, SEO (Arama motoru optimizasyonu) amacı taşıdığı düşünülüyor.

Görülen o ki yeni konsol satışa çıkana kadar birçok kez fiyat iddialarıyla gündeme gelecek.

Related posts

GOG, Evde Çıkmayanlar İçin 25’ten Fazla Oyunu Ücretsiz Yaptı

Yasemin ACAR

Sokağa Çıkma Yasağında 15 Oyun

Fatih Akgün

The Last of Us Part II Türkçe Dil Seçeneği İle Karşınızda!

Yorum Yap