Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ Tanıtım

Polosmart Akıllı Saatler ile Anı Ölümsüzleştir

Anı yakalarken stilinize ayrıcalıklı bir dokunuş katmaya ne dersiniz? Polosmart renkleri ve tasarımlarıyla dikkat çeken akıllı bileklik ve saatleri ile teknoloji severlere ilham verici seçenekler sunuyor.

Tüketiciyi merkeze alan yaklaşımla tasarım ve üretimlerini sürdüren TT Teknoloji markalarından Polosmart, akıllı saat seçenekleriyle “Ne kadar adım attım?”, “Kaç kalori yaktım?” gibi sorularınıza  cevap verirken iddialı tasarımlarıyla stilinizin de vazgeçilmezi oluyor.

Rengini seç!
Polosmart PSSW 4 Akıllı Bileklik

Polosmart PSSW 4 Akıllı Bileklik, yaptığınız sporu ölçülebilir hale getirirken pembe, mavi ve siyah renk seçenekleriyle tarzınıza da uyum sağlıyor. Adım sayma, kalori ölçme, kalp hızı ölçme, kat edilen mesafeyi gösterme ve mesaj bildirimi özellikleriyle günlük durumunuzu takip etmeye yardımcı olan akıllı bileklik, uygulamalara tanımlanan ayar ile anlık bildirimlerden anında haberdar olma imkanı da sunuyor. 0.96 inch TFT Ekran’a sahip Polosmart PSSW 4 Akıllı Bileklik, iki saatte şarj ile 3-4 gün çalışma ve 15 güne kadar bekleme süresine sahip.

Bir adım önde
Polosmart PSSW05 Smart Look  Akıllı Saat

Polosmart PSSW05 Smart Look Akıllı Saat, siyah rengi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor ve günün her saatinde stilinize uyum sağlıyor. Çağrı cevaplama, kalp hızı ölçme, mesaj bildirimi, adım sayar, kalori ölçer, akıllı alarm ve uyku takibi gibi teknolojik özellikler ile üretilmiş olan Polosmart PSSW05 Smart Look Akıllı Saat, 1.3 Inch TFT ekrana, 2 saat şarj, 5-7 gün çalışma ve 15-20 gün bekleme süresine sahip.


Bakışlar üzerinde…
Polosmart PSSW06 Smart Round Akıllı Saat

Kalp hızını ölçmeye yarayan sensörü sayesinde kalp atış verileri almaya imkan sağlayan Polosmart PSSW06 Smart Round Akıllı Saat, adım sayma, uyku düzeninizi takip etme gibi özelliklerinin yanında mesaj bildirimleriyle de ihtiyacınız olan birçok özelliği aynı anda sunuyor. Polosmart PSSW06 Smart Round Akıllı Saat ile adımlarınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi hesaplayabilir, günlük kalori yakımınızı öğrenebilirsiniz. Bluetooth 4.0’a ve 1.3 inç renkli ekrana sahip olan, suya ve darbelere karşı dayanıklılık özelliği bulunan Polosmart PSSW06 Smart Round Akıllı Saat, şık tasarımıyla da dikkat çekici.

Ürünleri TT Teknoloji’den Temin Edilebilir..

2009 yılında tablet, giyilebilir teknolojiler ve akıllı saatler ile teknoloji kulvarında yer alan firma, 2015 yılından bu yana Türkiye’nin lider teknoloji perakendecileri için özel markalı ürünler (private brand) yaratıyor ve üretiyor. Polo Smart ve Corby Drones markası ile tüketiciyle buluşan TT Teknoloji’nin ürünleri arasında kablosuz speakerlardan  taşınabilir nostaljik radyolara, kablosuz kulaklıklardan karaoke mikrofonlarına, yüz temizleme cihazlarından akıllı saatlere yüzlerce seçenek yer alıyor.

Markanın geniş ürün yelpazesi corbydrones.com, polosmart.com sitelerinde; market zincirlerinde; teknoloji marketlerde ve online alışveriş sitelerinde tüketici ile buluşuyor.

Related posts

Beats Powerbeats: Yeni kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Fatih Akgün

Xiaomi Mi Band 4C 120 TL fiyatı ile satışa çıkıyor!

Fatih Akgün

Apple, Akıllı Saatte Açık Ara Lider!

Fatih Akgün

Yorum Yap