Teknolojix Haber
OYUN

Predator ile Avlayın… ya da avlanın

Predator ile Avlayın… ya da avlanın

Predator ile Avlayın… ya da avlanın İkonik Predator bilim kurgu serisine dayanan bu gerilim dolu çok oyunculu Predator nişancı oyununda hayatınız pahasına savaşın. Predator’ın görevi son derece açıktır: Avlanmak. Ormandaki savaşçıları inceleyin ve saldırmak için en iyisinin iyisini seçerek saldırın. Hedeflerinizi ortadan kaldırın ve her avın simgesi olan ödülleri toplayın. Avınızın kaçmasına izin vermeyin. Başarısız olmak diye bir şey yok. Predator ile Avlayın… ya da avlanın .

Kamuflaj

Predator’un kamuflajı neredeyse algılanamaz. Çevresindekilerden gizlenmek için vücuduna yansıyan ışığı bükebilen Predator, saldırıya hazır olana kadar da gizli kalır.

Bilek bıçakları

Acımasız yakın dövüş saldırıları için öldürmeye hazır olduğunuzda bu güçlendirilmiş bıçakları kullanmayı deneyebilirsiniz.

Combi-stick

Kompakt ve kullanılmadığı zaman saklaması kolay olan kombi çubuk, hem yakın dövüşte hem de uzaktan saldırırken kullanılabilecek ölümcül bir mızrak haline gelmek için uzatılabilir çubuk.

Plasma Caster

Uzun mesafeler boyunca zırhı delecek plazma bulonları fırlatan bu güçlü ve omuzda taşınan silah, Predator’un en güçlü silahı olarak ün salmakta.

Smart Disc

Küçük olabilir; ancak Smart Disc, Predator’un cephaneliğindeki en ölümcül silahların içerisinde yer alır. Fırlatıldığında Predator’a geri dönmeden önce birden fazla hedef aramak için bir kılavuz sistemi kullanmaktadır.

Yautja Yayı*

Klasik avcının silahı olan bu yay, hafif, kompakt ve taktiksel bir silah olarak uzatıldığında güç ve mesafe sağlamakta.

Sınıflar ve özelleştirmeler

Scout Sınıfı

Scout Predator; hızlı, hafif ve farklı silahlar la kullanabilir. Daha fazla uzağa atlayabilen bu sınıf, gelişmiş enerji seviyesi ve iyileşme özelliklerinden faydalanır. Ancak Scout’lar, yakın dövüşlerde ise  daha az etkilidir, daha küçük bir sağlık kapasitesine sahiptir ve taşıyabilecekleri ekipmanlar kısıtlıdır.

Hunter Sınıfı*

Hunter sınıfı; güç, sağlık, hız, enerji seviyesi, iyileşme ve genel yakın dövüş gücü konusunda ortalama olarak derecelendirilmiş, iyi dengelenmiş, çok yönlü ve adaptif  savaşçıdır.

Berserker Sınıfı*

Predator’ların en büyük üyesi olan Berserker’lar en üst sağlık kapasitesine, daha güçlü yakın dövüş saldırılarına ve büyük enerji kapasitelerine sahiptir. Ancak bu; düşük enerji kapasitesi, düşük hareket hızı ve enerji iyileşmesi ile daha yavaş atlama hızı demektir.

Predator ile Avlayın… ya da avlanın
Predator ile Avlayın… ya da avlanın

Predator: Hunting Grounds – Digital Deluxe Sürümü aşağıdakileri içerir:

  • Beş Field Locker
  • Battle Hardened Assault Character’a erken erişim
  • Predator Eclipse Mask için erken erişim
  • Dark Horse’un Predator: Hunters dijital çizgi romanı
  • Dijital mini sanat kitabı
  • Dinamik PS4 Teması
  • PlayStation temalı Fireteam Kamuflajı ve Silah Görünümü
  • PlayStation temalı Predator ve Zırh Görünümü
  • PlayStation temalı Predator Mask War Paint

Predator ile Avlayın… ya da avlanın

Predator ile Avlayın… ya da avlanın  Diğer Oyun Haberlerine Göz atmak için Tıklayın.

 

Şimdi PlayStation Store’da

Predator: Hunting Grounds için PlayStation Store üzerinden ön sipariş verin ve özel ’87 Predator Kostümü ve “Ole Painless” Mitralyözü sizin olsun Predator ile Avlayın… ya da avlanın.

Digital Deluxe SürümStandard Edition…

Related posts

Türkiye’nin İlk Kadınlar Espor Ligi Zula’dan!

Yeni Modunu Tanıttı! Microsoft Flight Simulator Oyununun Özelliklerini Tanıttı

Fatih Akgün

AFK Arena Nasıl Bir Oyun?

Fatih Akgün

Yorum Yap