Teknolojix Haber
OYUN

Prince of Persia: Dark Babylon, Serinin Yeni Oyunu Olabilir

Prince of Persia: Dark Babylon, serinin yeni oyunu olabilir. En erken 2021 senesinde çıkabilir. 

Yeni söylentilere göre bu yeni video oyunu, ana üçlemenin 3. oyunu The Two Thrones sonrasını konu alacak. Oyun, neredeyse distopya temalı bir Babylon içerisinde geçecek. Bu oynanabilir bölge Babylon kısmen keşfedilebilir olacak. Oynanış kısmı ise üçlemeye benzeyecek ama yine de oyunculara, kendilerini yenilikçi bir oynanışa tanıklık ediyormuş gibi hissettirecek. Oyundaki karakter ise yaşını almış, o klasik Prince olacak. Oyundaki ana düşmanımız ise ilginç bir şekilde yine aynı Prince olacak.

Anlatılanlara göre düşmanımız olan Prince, farklı bir zaman diliminden gelecek ve bizim karakterimizin alternatifi olacak. Şeytani bir karakter olacak olan Evil Prince, bize pek de benzemeyen dış görünüş olarak; bizler, kendi Prens’imizi özelleştirebileceğiz ve güçlendirebileceğiz. Bu sistem, 2018 senesinde çıkarılan God of War ile benzer olacak. Peki, bu oyun ne zaman çıkacak dersiniz?

Reddit üzerinden edindiğimiz bilgilere göre bu yeni video oyununun adı Prince of Persia: Dark Babylon olacak. Bu oyunun platformları ise PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC olacak. Platformlardan da tahmin edebileceğimiz gibi oyunun çıkış tarihi çok da uzakta sayılmaz; söylentilere bakacak olursak bu oyun, en erken 2021 senesinin ilk çeyreğinde oyuncuların karşısına çıkacak gibi duruyor.

Related posts

Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyunlarda Bugün: “Off-Road Drive”

Fatih Akgün

AFK Arena Nasıl Bir Oyun?

Fatih Akgün

Next Game Startup yarışması ile sizde oyun girişimcisi olabilirsiniz

Fatih Akgün

Yorum Yap