Teknolojix Haber
OYUN

Profesyonel Oyuncular Minecraft’ta Devasa Şehir İnşa Etti!

Minecraft’ta özel bir sunucuda oynayan ve bir şeyler inşa etmeleri için gerçek anlamda para ödeyen ekiplerden olan Varuna, Devasa bir şehir yaptı!

Minecraft oyununda bazı oyuncular, özel sunucularda oyun oynar ve bu oyunculara bir şeyler inşa etmeleri, oyunu zenginleştirmeleri için para ödenir.  Daha önce de dikkat çekici tasarımlar yapan ekip Varuna, oldukça uzun sürede inşa edilen bir şehir yaptı.

 Şehir, bir anime/manga serisi olan Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? adlı eserde yer alan Orario Labirent Şehri’nin bir kopyası.

 

Şehrin içindeki bütün binaların kendi iç tasarımı var ve merkezde de zindan kulesi bulunuyor. Bütün bunları inşa etmek için ise ekibin 2 aydan uzun süre boyunca günde 12 saat çalışması gerektiği açıklandı. Haliyle ödeme de ona göre olmuştur.

Özel sunucuda  inşa edilmiş olması sonucu Minecraft oyuncuları bu yapıyı isteseler bile indiremeyecekler. Yani bu devasa şehrin detaylarını görmek için sadece ekibin sitesinde yer alan ekran görüntülerinden yararlanabiliyoruz, şehirde gezinemiyoruz.

 

Related posts

”Ghost Of Tsushima” İçin Nihayet Çıkış Tarihi Belli Oldu.

Fatih Akgün

 Dünyada En Çok Rağbet Gören PUBG Mobile, Snapdragon 865 ile Sınıf Atlayacak!

Meryem ACAR

Eve kapananlara Epic Games’ den bedava oyun müjdesi!

Fatih Akgün

Yorum Yap