Teknolojix Haber
OYUN

PS5 ve Xbox Series X Yeni Battlefield, 2021 Yılı İçin Gelecek

EA (Electronic Arts), yeni Battlefield oyununun ne zaman geleceği hakkında daha detaylı bilgiler sunmaya başladı.
Battlefield serisinin bir sonraki oyunu yeni nesil platformları (konsollar için) hedefleyecek ve 2021 yılında oyuncularla buluşacak.

Electronic Arts, DICE stüdyosunun Battlefield serisinin bir sonraki oyunu üzerinde çalıştığını doğruladı. İsveçli merkezli DICE stüdyosu, kısa süre önce Star Wars: Battlefront II ve Battlefield V‘e verdiği içerik güncellemelerini dudurarak “Battlefield’ın yeni sürümüne odaklanacağını” açıklamıştı.

Yeni Battlefield oyunu ilk olarak geçtiğimiz yılın ekim ayında, Electronic Arts‘ın mali toplantısı sırasında duyuruldu. EA, o zamanlar oyunun Nisan 2021’den Mart 2022’ye kadar sürecek olan 2022 mali yılı içinde geleceğini söylemişti. Yayın devi artık Battlefield serisinin bir sonraki halkası için platform ve tarih noktasında daha detaylı bilgiler verdi.

PS5 için olacak ama PS4 için yeni Battlefield oyunu gelmeyecek

Electronic Arts, yeni Battlefield oyunu hakkında herhangi bir somut detay paylaşmadı, ancak oyunun yeni nesil platformlarla gelecek yenilikleri hedeflediğini söyledi. Bir sonraki Battlefield oyunu, 2021 yılında piyasaya sürülmesiyle birlikte PlayStation 5 ve Xbox Series X’e gelecek. Zaten 2021 yılında piyasaya çıkacak bir oyundan da daha azı beklenemezdi herhalde.

Electronic Arts ayrıca, yeni Battlefield’ı yeni konsolların piyasaya sürüleceği 2020 yılı yerine 2021’de çıkararak daha büyük bir oyuncu tabanına hitap etmek istediğini söyledi. Electronic Arts yönetimi, Yeni konsol tabanını oldukça küçük olacak ve bu nedenle Battlefield’ı 2020’de çıkarmak, oyunun potansiyeli için adil değil. Bu nedenle oyunu 2022 mali yılına taşımak planımızın bir parçası. şeklinde konuştu.

Yeni Battlefield oyununun hangi zaman diliminde geçeceği ise merak konusu. Electronic Arts ve DICE stüdyosu, Battlefield 1 ve Battlefield V’te tarihsel savaşları konu aldı ve muhtemelen yeni oyunda farklı bir fikirle oyuncuların karşısına çıkacak.

EA Üst Düzey Yapımcı  Ryan McArthur mesajı, 

Herkese merhaba,

Umarım herkes güvendedir, evindedir ve birlikte savaş alanında oynuyordur. Son birkaç hafta herkes için zorlu geçti, ancak oyun içinde size bağlı kalmak ilham vericiydi. Ayrıca topluluğun ürettiği çok şaşırtıcı içeriklerle karşılaştık. Teşekkürler, bence hepimiz buna ihtiyacımız vardı.

Battlefield V Bölüm 6’dan Sonraki İçerikler

Bildiğiniz üzere, mevcut Battlefield V Bölümü Into the Jungle, 29 Nisan’da sona eriyor. Bir yandan geleceğe doğru bakarken, bu yaz bazı yeni içerikler, silahlar ve oyun düzenlemeleri içeren bir bağımsız güncelleme daha yayınlamayı düşünüyoruz. Bu güncellemeyi Haziran ayında yayınlamayı planlıyoruz. Hâlâ evden çalışmanın zorluklarıyla mücadele ediyoruz ve önümüzdeki ay yaşanacak süreçle ilgili bir bilgilendirme yapacağız.

Yeniliklerle ilgili genel bir özel şu şekilde:

  • Yeni İçerikler: Bu yaz yeni bir güncelleme yayınlanacak.
  • Haftalık Ödüller: Yaz güncellemesinin ardından, Haftalık Ödüller olarak Battlefield Parası veya Company Coin alacak ve kaçırdığınız teçhizatları açma şansı elde edeceksiniz.
  • Etkinlikler ve Aktiviteler: Ayrıca, topluluğun samimi bir atmosferde Battlefield V oynamasını sağlayan #FridayNightBattlefield sunucularının yeniden açılması gibi çeşitli haftalık aktiviteler yapmayı planlıyoruz. Geliştirme aşamasındaki Battlefield oyunlarında sizi buluşturacağımız Throwback Thursday etkinlikleri.
  • Topluluk Oyun Güncellemeleri üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bunları oyuna eklemekte kararlıyız ve yayınlanma zamanları konusunda yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Eski ve yeni manga arkadaşlarınızla savaşa katılırken sizinle PTFO yapmaya uzun bir süre devam edeceğiz.

Devam Eden Anti-Hile Çalışmaları

Battlefield V’te hileye karşı yaptığımız çalışmalar da devam edecek. Anti-hile ekibimizin üyeleri, Battlefield deneyimini mümkün olduğunca adil tutmak için günlük çalışmalar yürütüyor. Yöntemlerimizle ilgili teknik ayrıntıları konuşmamız hileyi daha büyük bir sorun haline getirebilir, ancak sürekli savaş halinde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Hatırlatmak gerekirse, savaşı adil tutma konusunda bize yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bazı adımlar bulunuyor. PC’de oynuyorsanız Origin penceresi üzerinden; Xbox One veya PlayStation® 4’te oynuyorsanız, oynadığınız konsol üzerinden şüpheli hilecileri ihbar edebilirsiniz. Bu çözüm yolu size yardımcı olacak. Ayrıca, EA Hesabınızı koruyarak hileciler tarafından ele geçirilmesini önleyebilirsiniz. Bunun için aşağıda anlatılanları uygulamanız yeterli.

Bu serüvene katıldığınız için hepinize teşekkür ederiz. Bu yaz yeni içerikleri sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu kalibrede bir topluluğa sahip olmak büyük bir ayrıcalık. Bu arada, savaş alanında görüşmek üzere.

 

Related posts

GTA V Ve The Division 2 oyunları Şubat Ayında En Çok Satan Oyunlar Oldu

Fatih Akgün

Command and Conquer Remastered ile Geri Dönüyor

Fatih Akgün

Call of Duty: Warzone Ücretsiz Olarak Yayınlandı! Peki Nasıl İndirilir ?

Fatih Akgün

Yorum Yap