Teknolojix Haber
OYUN

PUBG Mobile, 16 Nisan’da Kış Temalı Yeni Bir Oyun Modu Ekleyecek

PUBG Mobile’a kış temalı Cold Front Survival adlı yeni bir mod geliyor. Cold Front Survival‘da oyuncular, karlı bir haritada düşmanların yanı sıra dondurucu soğuğa karşı da hayatta kalma mücadelesi verecek.

PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından ‘Cold Front Survival’ adlı yeni oyun modunu duyurdu. Cold Front Survival’ın karlı bir haritada oyuncuların hayatta kalma mücadelesi vereceği yeni bir mod olması bekleniyor.

PUBG Mobile’ın resmi sosyal medya hesapları, kış temalı Cold Front Survival’ın 16 Nisan’da geleceğini açıkladı ve birkaç tanıtım görseli yayınladı. Yeni mod, oyuncuları dondurucu soğuğun hakim olduğu bir bölgeye götürecek gibi görünüyor. Cold Front Survival, Erangel’in karlı bir versiyonunda veya Vikendi haritasında geçebilir.

PUBG Mobile’ın yeni oyun modu: Cold Front Survival

İlginç bir şekilde, PUBG Mobile’ın Instagram hesabında paylaşılan bir tanıtım görselinde Cold Front Survival modu ile oyuna drone’ların geleceği görülüyor. Drone kullanımı PUBG Mobile’ın rakibi Call of Duty: Mobile‘dan ilham almış olabilir. Call of Duty: Mobile’da drone’lar, düşmanların yerini tespit etmek için kullanılıyor. Kar ve tipinin etkili olduğu Cold Front Survival modunda da düşmanların yerini tespit etmek için benzer bir mekanik kullanılabilir.  PUBG hayatta kalma modu, sadece hayvan avcılığı dışında, çok fazla öldürme gerektirmeyebilir. Oyuncular yiyecek ve ısı kaynakları arayarak kar fırtınasından kurtulmak zorunda kalacaklar. 

PUBG Mobile’ın yeni modu Cold Front Survival 16 Nisan’da yayınlanacak ve yakında yeni modla ilgili daha fazlasını öğreneceğiz.

 

 

 

Related posts

Shadow Warrior 3 nasıl oynanır,püf noktaları nelerdir?

Fatih Akgün

Aktif Fanlı Oyun Telefonu Nubia Red Magic 5G Tanıtıldı!

Fatih Akgün

Call of Duty Warzone ilk günde 6 milyon oyuncuya ulaştı!

Fatih Akgün

Yorum Yap