Teknolojix Haber
OYUN

PUBG’den Oyuncularına Sürpriz!

Dünyanın en popüler Battle Royale oyunlarından PUBG, koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapanan oyuncularını mutlu edecek bir sürpriz hazırladı. Şu andan itibaren, 28 Nisan’a kadar oyuna giriş yapan her  konsol oyuncusuna PUBG küçük bir hediye verecek.

Koronavirüs salgını nedeniyle evlere kapandığımız bugünlerde pek çok oyun da oyuncularını mutlu edecek fırsatlarla geliyor. Onların arasına katılan PUBG de resmi internet sitesinden sürprizi açıkladı. Açıklamaya göre  şu andan itibaren, 28 Nisan saat 7:59’a kadar oyuna giriş yapan her bir konsol oyuncusuna küçük bir hediye verileceğini duyurdu. Bu tarihe kadar oyuna giren oyuncular,envanter kısmından 20 Seviye Atlama Kuponu alabilecek.

Kupon ile oyuncuların daha hızlı seviye atlayabileceklerini söyleyen PUBG, ödüllerin kilidini açmak için de bu kuponu yardımcı olarak kullanabileceklerini söylüyor.

Kupon Sezon 7 başlayana kadar kullanılamayacak

Ancak 20 Seviye Atlama Kuponu’nun Sezon 7 başlayana kadar kullanılamayacak. Sebebi ise  Survivor Pass 6 24 Nisan 12:00’de sona ermesi.

100. seviyeye yakın olanların 20 Seviye Atlama Kuponu’nu önümüzdeki sezona erken ve hızlı bir başlangıç yapmak için kullanabileceklerini belirten PUBG, oyuncuları Sezon 7’de yepyeni içeriklerin beklediğini de ekledi.

Seviye atlama Kuponunu  lobi menüsü üzerinden Özelleştir > Alet > Vs’yeri seçerek etkinleştirebilirsiniz.

 

Related posts

ABD, İlk Kez Bir Oyun İlaç Olarak Satılıyor!

Yağmur Kübra Yazıcı

Dev e-spor Müsabakasında İlk Defa Türkiye’yi Temsil Edecekler…

Meryem ACAR

Xbox Series X Yonga Seti Ortaya Çıktı

Fatih Akgün

Yorum Yap