Teknolojix Haber
OYUN

PUBG’den Oyuncularına Sürpriz!

Dünyanın en popüler Battle Royale oyunlarından PUBG, koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapanan oyuncularını mutlu edecek bir sürpriz hazırladı. Şu andan itibaren, 28 Nisan’a kadar oyuna giriş yapan her  konsol oyuncusuna PUBG küçük bir hediye verecek.

Koronavirüs salgını nedeniyle evlere kapandığımız bugünlerde pek çok oyun da oyuncularını mutlu edecek fırsatlarla geliyor. Onların arasına katılan PUBG de resmi internet sitesinden sürprizi açıkladı. Açıklamaya göre  şu andan itibaren, 28 Nisan saat 7:59’a kadar oyuna giriş yapan her bir konsol oyuncusuna küçük bir hediye verileceğini duyurdu. Bu tarihe kadar oyuna giren oyuncular,envanter kısmından 20 Seviye Atlama Kuponu alabilecek.

Kupon ile oyuncuların daha hızlı seviye atlayabileceklerini söyleyen PUBG, ödüllerin kilidini açmak için de bu kuponu yardımcı olarak kullanabileceklerini söylüyor.

Kupon Sezon 7 başlayana kadar kullanılamayacak

Ancak 20 Seviye Atlama Kuponu’nun Sezon 7 başlayana kadar kullanılamayacak. Sebebi ise  Survivor Pass 6 24 Nisan 12:00’de sona ermesi.

100. seviyeye yakın olanların 20 Seviye Atlama Kuponu’nu önümüzdeki sezona erken ve hızlı bir başlangıç yapmak için kullanabileceklerini belirten PUBG, oyuncuları Sezon 7’de yepyeni içeriklerin beklediğini de ekledi.

Seviye atlama Kuponunu  lobi menüsü üzerinden Özelleştir > Alet > Vs’yeri seçerek etkinleştirebilirsiniz.

 

Related posts

Hayran Yapımı GTA 5 Mobile Orjinaline Olan Benzerliğiyle Şaşırttı!

Fatih Akgün

2020 Yılının Yeni Call of Duty Oyununun Adı Belli Oldu!

Yeni Modunu Tanıttı! Microsoft Flight Simulator Oyununun Özelliklerini Tanıttı

Fatih Akgün

Yorum Yap