Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Razer Kraken Ultimate Kulaklık Modeli Duyuruldu: Fiyat ve Özellikleri

Razer Kraken Ultimate kulaklık modeli THX Spatial Audio ile her hareketin nereden geldiğini en doğru şekilde anlamanızı sağlıyor.

Razer’ın oyuncu kulaklıkları arasındaki beğenilen modeli Kraken’in yenilenmiş hali Razer Kraken Ultimate kulaklık modeli daha yoğun bir ses tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor.

Özellikleri ve fiyatı;

Razer Kraken Ultimate kulaklık modelinde 50mm optimize edilmiş neodim sürücüler barındırıyor ve THX Spatial Audio sayesinde 360 derecelik ses desteği sunarak her hareketin sesinin geldiği noktayı doğru bir şekilde oyuncuya iletiyor.

Modelde yer alan mikrofon ise aktif gürültü engelleme yapıyor ve Discord uyumlu kalitesi sayesinde oyuncuların en berrak şekilde sohbet etmesini sağlıyor. 64mm çapındaki kapakların üzerinde kontrol tekerleği yer alıyor.

Razer Chroma RGB aydınlatma da barındıran kulaklık USB üzerinden bağlantı kuruyor. Razer Kraken Ultimate modeli 130$ fiyat etiketine sahip. 7.1 surround ses sistemi, 40mm sürücü ve yeşil renkli aydınlatma barındıran Razer Kraken X USB ise 60$ ile alternatif olmayı amaçlıyor.

Related posts

Elon Musk’ın gizemli beyin çipi devrimi!

Büşra Seyhan

1100 lira civarındaki Apple Watch SE artıları ve eksileri neler?

Fatih Akgün

Apple Watch, Apple’ın Yüzünü Güldürdü.

Yorum Yap