Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Razer’dan Yeni Kablosuz Kulaklık: Hammerhead True Wireless

Oyuncu ekipmanları ve aksesuarları üreten Razer, yeni kablosuz kulaklığı Hammerhead True Wireless’ı geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Mobil oyuncular için profesyonel bir ekipman olan bu kulaklık, mobil oyunlardaki ses gecikmesini neredeyse ortadan kaldırıyor.

Mobil platformlar özelinde Bluetooth 5.0 bağlantısı kullanarak çalışan bu özelleştirilmiş ultra düşük gecikmeli mod, özellikle FPS oyunlarında hayati öneme sahip olan ses gecikmesini yalnızca 60 ms’ye düşürüyor. Bu özellik sayesinde oyuncuların PUBG ve Fortnite gibi çok oyunculu mobil oyunlarda oldukça avantaj kazandıklarını söyleyebiliriz.

Özellikleri;

Kulaklıkların her biri, tam dolu bir şarj ile kesintisiz 3 saat kullanım sunuyor. Ayrıca kulaklıklara 4 kez tam şarj sunabilen ilave bir USB-C şarj kabı bulunuyor ve bu sayede kullanım süresi 15 saate kadar çıkarılabiliyor.

Oyun sırasında oluşabilecek terlemelere veya su sıçramalarına karşı IPX4 sertifikasına sahip. Ayrıca Razer, kulaklıklarının 20 Hz ile 20 kHz frekans aralığında çalıştığını belirtiyor.

Düşük gecikmeli modda ses kalitesini ve pil ömrünü korumak için özelleştirilmiş Bluetooth 5.0 sürümünü kullanan bu kulaklığı aktif hâle getirmek için 3 kere dokunmanız gerekiyor.

Fiyatı;

Sade ve şık bir tasarıma sahip bu kulaklık, 99 dolar fiyat etiketine sahip. Kulaklığın yakın bir zamanda ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor fakat ülkemizde fiyatının ne olacağıysa henüz bilinmiyor.

Related posts

Xiaomi, Giyilebilir Teknolojinin Açık Ara Lideri

admin

Google Glass, uzaktaki gözetmenlerin saha çalışanlarının gözlerinden görebilmesi için Meet’i ekliyor

Eyüp Çohadar

HTC’den Sanal Toplantılar İçin VIVE Sync Beta Sürümü Ücretsiz

Fatih Akgün

Yorum Yap