Teknolojix Haber
MOBİL

Realme X3 SuperZoom, Geekbench’te Görüldü! (Bosanski jezik)

Realme’nin yeni akıllı telefonu Realme X3 SuperZoom olacak. Tayland’ın NBTC kurumu tarafından onaylanması telefon ortaya çıktı.

NBTC, EEC, BIS sertifikası Realme X3 SuperZoom telefonun teknik özelliklerine ilişkin herhangi bir detay göstermedi. Sadece 5G akıllı telefon olmadığını öğrenmiştik. Popüler kıyaslama platformu Geekbench’te akıllı telefonun tek çekirdek ve çok çekirdek test sonuçları (sırasıyla 788 ve 2624 puan) ile birlikte teknik özelliklerinin bir kısmı ortaya çıktı. Qualcomm’un Snapdragon 855 (muhtemelen 855 Plus) işlemcisini taşıyan telefon, 12GB RAM ile geliyor ve Android 10 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Telefonun kamerasının etkileyici zoom yeteneğine sahip olacağı, 108 megapiksel arka kameraya sahip olabileceği söyleniyor. Farklı fiyat segmentlerindeki son Realme telefonlar dörtlü arka kamera kurulumu ile gelmişti. Realme X3 SuperZoom da dörtlü kamera ile gelebilir.

Realme X3 SuperZoom, kısa süre önce piyasaya sürülen Redmi K30 Pro Zoom Edition’ın yerini alabilir. Düz Realme X3 modelini de görebiliriz.

Kaynak: SonDakika

Realme X3 SuperZoom novi model telefona 

Realmeov novi pametni telefon bit će Realme X3 SuperZoom. Telefon je odobrila tajlandska agencija NBTC. Uz broj modela RMX2086, otkrivene su i karakteristike novog Realme telefona. NBTC, EEC, BIS certifikat Realme X3 SuperZoom nije pokazao detalje o specifikacijama telefona. Saznali smo da to nije samo 5G pametni telefon.

Telefon s Qualcommovim Snapdragon 855 (moguće 855 Plus) procesorom dolazi s 12 GB RAM-a i radi na Android 10 operativnom sistemu. Kamera ovog telefona ima impresivnu mogućnost zumiranja i pozadinsku kameru od 108 megapiksela. Realme X3 SuperZoom se takođe može isporučiti sa četverostrukom kamerom. Realme X3 SuperZoom može zamijeniti nedavno izdato Redmi K30 Pro Zoom Edition. 

Related posts

Lenovo Legion Phone, Sıra Dışı Tasarımı İle Ortaya Çıktı!

Semih Bozkurt

LG’nin Yeni Telefonu Velvet’in Özellikleri

Yağmur Kübra Yazıcı

OnePlus 8T Tanıtım Tarihi Belli Oldu! OnePlus 8T Bize Neler Sunacak??

M. Büşra Kaya

Yorum Yap