Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Realme’den Akıllı Saat Realme Watch

Realme’den Akıllı Saat Realme Watch

Realme‘den Akıllı Saat Realmi Watch  uzun zamandır Realme kullanıcılar tarafından  bekleniyordu. Realme Watch, üst düzey bir akıllı saat ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Kısa sürede insanların hayatlarında yer almayı başaran akıllı saat piyasası gelişmeye devam ediyor. Firmalar tüketicilerin talebi doğrultusunda çıkardığı ürünler ile rakiplerinin önüne geçmek için kıyasıya mücadele ediyor. Bu firmalardan biri olan Realme yeni akıllı saati ile kullanıcıların gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Realme'den Akıllı Saat Realme Watch

Realme, Band ile başlayan giyilebilir teknoloji serüvenini kablosuz kulaklık, oyun odaklı akıllı telefon ile birlikte yeni akıllı saati Realme Watch ile devam ettiriyor. Firmaya ait ilk akıllı saat kullanıcıların zevkine göre farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Fiyat performans bakımından rakiplerinden bir adım öne geçen Realme Watch muadillerine göre çok daha fazla özelliği bünyesinde bulunduruyor. Silikon kayış ile tüketicilerin beğenisine sunulan akıllı saat yakın zaman içinde daha modern kayışlarla karşımıza çıkacak. Polikarbon yapıya sahip olan Realme Watch metalik kaplamalı görünüme sahip.

Realme'den Akıllı Saat Realme Watch

Gorilla Glass 3 ile korunan ekran 320×320 çözünürlük ve 380 nit parlaklık sunan 1.4 inç TFT LCD özelliğinde. Koyu renk tasarımdan dolayı zor fark edilse de ekranın alt kısmında Realme logosu bulunuyor. Koşu, yürüyüş, aerobik, güç antrenmanı, futbol, basketbol, masa tenisi, badminton, kondisyon bisikleti, yoga ve kriket gibi aktiviteleri içeren toplam 14 spor modunu destekleyen akıllı saat aktivite takibi büyük ölçüde telefonla gerçekleşiyor. Kalp atış hızınızın yanı sıra kandaki oksijen doygunluk seviyelerini izlemenizi ve uyku takibi yapabilmenizi de sağlayarak sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Bluetooth 5.0 bağlantısıyla verileri gönderen akıllı saat, IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor.

realme

Akıllı saat 160 mAh pil içeriyor ve kalp atış hızı izlemesi açıkken 7 güne kadar pil ömrü sağlıyor. Ancak güç tasarruf modu açıkken kullanıcılara 20 güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca uygulama bildirimlerini almanızı, çağrıları susturmanızı veya reddetmenizi, müziği kontrol edebilmenizi sağlıyor. Hindistan’da 50 dolar fiyat etiketi ile tüketicilerin beğenisine sunulacak olan Realme Watch’ın kısa zaman içinde Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

Ayrıca Bayram Kesintisine Operatörlerden Şaşırtan Açıklama adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Dünyanın Kahveden Üretilen İlk Maskesi: AirX

Fatih Akgün

Facebook’un Gizemli Cihaz!

COVID-19 TEHTİDİ, AKILLI SAATLERE OLAN İLGİYİ ARTTIRDI!!

M. Büşra Kaya

Yorum Yap