Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Realme’nin Yeni Akıllı Saati, 2 Dakikada 15.000’den Fazla Satıldı!

Realme’nin geçtiğimiz günlerde Hindistan’da piyasaya sürdüğü yeni akıllı saati Realme Watch, kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gördü. Satışa sunulduktan sonra 2 dakika içerisinde 15.000 adet satış yakalayan şirket, konuyla ilgili ayrıntıları Twitter üzerinden duyurdu.
Realme’nin yeni çıkarttığı akıllı saat Realme Watch, cuma günü Hindistan’da resmen satışa çıkartıldı. Satışa çıkartıldığı Çinli akıllı telefon üreticisinin açıklamalarına göre Realme Watch, satışa sunulduktan sonra tam iki dakika içerisinde 15.000’den fazla saat satıldı.

Flipkart ve Realme’nin resmi internet sitesinde vergiler hariç 358 TL fiyat etiketiyle satışa sundu. Saat kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görmüş gibi gözüküyor.

Satışa sunulan akıllı saat için 1,4 inç 320×320 çözünürlüğündeki ekran, 2.5D Corning Gorilla Glass 3 ile korunuyor. 3 eksenli ivme ölçer ve bir PPG sensörü ile birlikte gelen saat, spor yaparken size iyi bir destekçi olma niteliğinde olduğunu ekleyelim. IP68 sertifikasına sahip olan ürün, toz ve suya karşı dayanıklı olmakla birlikte 20 mm’lik değiştirilebilir kayışlarla birlikte geliyor.

Android 5.0 sürümüyle piyasaya sürülen saat, 160 mAh bataryasıyla uzun bir pil ömrü sunacak gibi gözüküyor. Şirketin konu hakkındaki açıklamalarına göre Realme Watch, kalp atış hızı takibi açık olduğu sürece 7 gün kullanım süresi sunarken bu özellik devre dışı bırakıldığında kullanım süresi 9 güne kadar çıkabiliyor. Güzel bir güç tasarrufu moduyla gelen Realme Watch, özelliğin aktif edilmesiyle tek bir şarjla 20 güne kadar kullanım süresi sunuyor.

Related posts

Niantic, Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Geliştiriyor

Yasemin ACAR

Vestel Akıllı Saat Satışa Çıktı

Fatih Akgün

Xiaomi Amazfit Ares Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Fatih Akgün

Yorum Yap