Teknolojix Haber
OTOMOBİL SEKTÖREL

Renault 2020 Makyajlı Koleos

Renault’un büyük SUV modeli Koleos otomobili, yenilenmiş haliyle araç severlerin beğenisine sunuldu. 2020 Renault Koleos aracın kaputu altında da yenilikler yaptı. Fransız üretici X-Trail’de de tanıtılan küçük hacimli üniteyi 2020 Koleos modeline uygulamayı ihmal etmemiş.

KOLEOS

Renault 2020 Koleos otomobili ön bölümde yeni LED farlar, daha şık görünen panjur ve elden geçirilmiş tampon tasarımıyla bizleri karşılayan SUV farklı jantlar, yeni bir gövde rengi ve alt kısmı rötuşlanmış arka tampon gibi farklılıkları da sunmakta.

Ayrıca 3. fren lambasını da Renault, 2020 Koleos modelinde uzatmış. Özellikle 2020 Renault Koleos için makyajla birlikte dış bölümde kromaj detayların artışı dikkatlerden kaçmıyor.

RENAULT

 

Özellikle yeni renk seçeneklerinin de bu modelde kullanıcılara sunulacak olması tercih edilebilirliği arttıracak gibi görünüyor.

2020 RENAULT KOLEOS’UN ÖZELLİKLERİ

İç mekânda daha yumuşak malzemeyi bol miktarda kullanan Renault farklı deri döşeme renklerini de alıcıların beğenisine sunuyor.

Arka koltuk sırtlıklarının açıları ayarlanabilir hale getirilmesinin yanında ön koltuklara ayarlanabilir bacak desteği ve masaj fonksiyonu eklenmiş. AppleCarPlay ve yaya algılayabilen acil fren sistemi de donanıma yapılan eklentiler arasında.

1.6 litre hacimli turbo Diesel motor yerini 1.7 litre hacimli üniteye bırakmış. 150 beygirlik güç, 340 Newton metrelik tork üretebilen motorun haricinde 2 litrelik versiyonun performansı artmış. 190 beygir güç, 380 Newton metrelik tork üretebilen makine dört tekerlekten çekiş sistemiyle birlikte sunuluyor. Her iki motor da gücünü CVT ile aktarıyor.

Related posts

YouTube’dan Nefret Söylemine Karşı Sert Ve Katı Önlemler

Fatih Akgün

Pokemon GO, 2020 yılında online olarak savaş yapma imkanı sunacak

Fatih Akgün

Zoom Uygulamasının Başarısının Arkasında Kimler Var?

Nihal Sanlı

Yorum Yap