Teknolojix Haber
OYUN

Resident Evil 3 Remake demo tarihi belli oldu

Capcom 2020’nin en çok beklenen oyunlarından biri olan Resident Evil 3 Remake için demo hazırlığına başladı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Koronavirüs salgını genel itibariyle dünyadaki tüm sektörleri etkiledi. Fakat bu salgından en az etkilenenin oyun sektörü olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Salgın nedeniyle evlerine kapanan halk vakit geçirmek için kendisini oyunlara verdi. Dolayısıyla bu dönemde çıkacak olan kaliteli yapımların da hayli yüksek satış rakamlarına ulaşması sürpriz olmayacaktır.

Önümüzdeki dönemde satışa sunulacak olan popüler oyunlardan birisi de Capcom imzası taşıyan Resident Evil 3 Remake.

Önümüzdeki Nisan ayının ilk haftasında raflardaki yerini alacak olan yapım PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da boy gösterecek.

Capcom tarafından yapılan açıklamada, Resident Evil 3 Remake’in çıkışı öncesinde bir de demo yayınlanacağı açıklandı. Yapımcı ekip tarafından verilen bilgiye göre Resident Evil 3 Remake demosu 19 Mart’ta kullanıma sunulacak. Demo Xbox One için sabah saatlerinde, PC ve PS4 içinse akşam saatlerinde indirmeye açılacak.

Ayrıca online olarak oynanabilen Resident Evil Resistance için de 27 Mart’ta bir açık beta düzenlenecek. 3 Nisan’a kadar devam edecek olan açık betada oyuncular 4 vs 1 asimetrik co-op hayatta kalma oyunu Resident Evil Resistance’ı deneyimleyebilecekler.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Resident Evil ResistanceResident Evil 3 Remake’i alanlara ücretsiz olarak sunulacak.

Related posts

Sony, PlayStation 5’in Özelliklerini Açıkladı

Fatih Akgün

Sıra Dışı Yöntemle Hile Yapan Oyuncuya PUBG’den 10 Yıllık Ban

Fatih Akgün

The Sims 4: Tiny Living Ek Paketi ile Küçük Ev Yaşamı Geliyor

Fatih Akgün

Yorum Yap