Teknolojix Haber
OYUN

Resident Evil Resistance PC ve PS4’te Ertelendi

Resident Evil Resistance oyununun beta sürümü bugün yayınlandı ancak PlayStation ve PC platformlarında oyuna girmeye çalışanlar hayal kırıklığına uğradı çünkü oyun açılmıyordu. Ancak Xbox kullanıcıları oyuna rahatça erişebildi. Capcom, oyunu bir süreliğine yayından kaldırdı ve konuyla alakalı bir özür tweeti yayınladı.

Resident Evil’in yeni oyunu olan Resident Evil Resistance’ın çıkış tarihi yaklaşmakta, haliyle gözler oyunun tek oyunculu moduna çevrildi. Yeni oyun, Rakun Kenti’nden kaçmaya çalışan Jill Valentine’i konu alacak. Valentine bir yandan da ikonik bir karakter olan Nemesis tarafından takip edilmekte. Tabii ki oyun sadece bu hikayeyle sınırlı da değil. Aynı zamanda çok oyunculu modu bulunan bu oyuna oyun severlerin ilgisi çok büyük. Resident Evil serisinin köklü bir seri olduğu da düşünüldüğü zaman oyunun hayran sayısı da fazla diyebiliriz.

Resident Evil Resistance, Resident Evil 3’ün bir parçası olarak 3 Nisan’da çıkacak. Umuyoruz ki o gün de bu tarz bir sorun ortaya çıkmaz. Resident Evil’ın resmi Twitter hesabından da bir açıklama geldi.

Tweet, Teknik sorunlar nedeniyle Resident Evil Resistance’nin Beta sürümü, Playstation 4 ve Steam platformlarında gecikti. Xbox One sürümü bu sorunlardan etkilenmedi ve çalışır durumda. Sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmak için uğraşıyoruz ve sizleri bu konu hakkında bilgilendireceğiz. Bu sıkıntıdan dolayı sizlerden özür diliyoruz”  yazısıyla birlikte paylaşıldı.

Related posts

Mafia II Definitive Edition yanlışlıkla ücretsiz oldu!!

Fatih Akgün

MARVEL’S AVENGERS GAME

Fatih Akgün

Mobil Cihazlarda Razer Kishi Oyun Kontrolcüsü En Düşük Gecikmeye Odaklanıyor…

Meryem ACAR

Yorum Yap