Teknolojix Haber
YAŞAM

Rüştü Reçber’ in koronavirüs testi pozitif çıktı !

Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, 46 yaşındaki eski milli kalecinin Kovid-19 teşhisiyle hastaneye yatırıldığını açıkladı.

Eski milli kaleci Rüştü Reçber’ in yeni tip koronavirüs hastalığına yakalandığı açıklandı.

Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in instagramdan yaptığı açıklamada, 46 yaşındaki eski kalecinin koronavirüs taşıdığını ve hastanede tedavi altına alındığını söyledi.

“Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüştü’yü Covid-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zor. Allah benim eşimle beraber tüm hastalara acil şifa ve kolaylık versin. Tek ricam, şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri. Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif, sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde, kendisi hastanede ve görüş izni yok. Aslında en zor olanı da yanında olamamak ama Allah büyük. Önce ona sonra Türk hekimlerine emanet. İnşallah bu da geçecek. Tüm sevenlere, dostlara, sizlere yürekten sevgiler, dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Bu çok önemli.”

Related posts

Apple’ın Çin’deki Akıllı Telefon Satışları Beklenmedik Bir Şekilde Arttı

Fatih Akgün

ÇOCUKLARIN İNTERNET KULLANIMINDA GÜVENLİK

Fatih Akgün

AKUT’un deprem anında hayat kurtaran uygulamasına büyük ilgi!

Fatih Akgün

Yorum Yap