Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung, Aylık Ücret Karşılığı Galaxy S20’ye Sahip Olabileceğiniz Bir Abonelik Hizmeti Başlattı!

Samsung, amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S20’yi daha fazla tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen bir abonelik sistemi başlattı.

Bazı akıllı telefon üreticileri, yüksek fiyat etiketine sahip akıllı telefonlarını tüketicilerle buluşturmak için aylık abonelik sistemini tercih edebiliyor. Böylece tüketiciler, en yeni akıllı telefonlara büyük ücretler vermek yerine aylık abonelik sistemi ile sahip oluyorlar.

Samsung Access hizmetine abone olanlar, yükseltme öncesinde kullandıkları akıllı telefonu Samsung’a iade ediyorlar. Samsung, iade sonrasında piyasaya sürdüğü yeni akıllı telefonu aboneye ulaştırıyor.

Samsung Access’e abone olanlar, mevcut telefonlarını dokuz ay kullandıktan sonra yeni sürüm akıllı telefon talep edebiliyorlar. Hizmete abone olanlar, isterlerse hizmete abone olduktan üç ay sonra aboneliklerini iptal edebiliyorlar.

Samsung’un abonelik hizmetinde telefon yükseltmenin yanında bazı avantajlar da sunuluyor. Abonelik kampanyasına dahil olanlar Premium Care korumasına, 1TB OneDrive depolama alanına ve premium Office uygulamalarının dahil olduğu Microsoft 365’e sahip oluyorlar.

Samsung Access’e abone olanlar, Galaxy S20 için aylık 37 dolar ödeyecekler. Samsung, abonelik sisteminde yer alan diğer telefonlar için ise farklı ücretler belirledi. Galaxy S20 Plus için abone olan kullanıcılar 42 dolar, S20 Ultra için abone olanlar ise ayda 48 dolar ödeyecekler.

Samsung Access, şu anda Türkiye’de kullanılmıyor. Ayrıca abonelik hizmetinin önümüzdeki dönemde Türkiye’de sunulup sunulmayacağı da henüz belli değil.

Related posts

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 9 için güncelleme geldi!

Fatih Akgün

Dünya devi  Google bu kez en kapsamlı beyin haritasını dünyayla paylaştı…

Meryem ACAR

Google Chrome 81 beta sürümü ortaya çıktı.

Fatih Akgün

Yorum Yap