Teknolojix Haber
Tanıtım

Samsung Galaxy Book S Lakefield işlemciyle tanıtıldı!

Samsung önceki yıl Samsung Galaxy Book S ürününü piyasaya sürmüştü. Şimdi de bu modelin yeni versiyonunu kullanıcıları ile buluşturdu. Fansız bir ultrabook tasarımına sahip olan bu laptop güç tasarruflu Lakefield işlemci ile  kutudan çıkacak! Galaxy Book S yeni işlemcisiyle tanıtıldı!

İşte yeni Intel Lakefield işlemcili Samsung Galaxy Book S

Samsung Galaxy Book S 2020, önce çıkan modeline göre halen 13.3 inç Full HD dokunmatik ekranı koruyor. Samsung, Qualcomm Snapdragon 8cx işlemci yerine yeni bir Intel Core işlemciyle değiştirmeye karar verdi. Böylece dizüstü bilgisayar, hibrit bir CPU mimarisi sunan ilk cihaz oldu ve bataryasının 17 saate kadar dayandığı söyleniyor. Şirket, kullanılmadığı zamanda pil tasarrufu yaparken, kullanım halinde yüksek performanslı birden çok işlemi akıllı bir şekilde dengeliyor. Cihaz 8 GB  RAM, 256 ya da 512 GB  depolama alanı ve 1 TB’a kadar dahili depolama için bir MicroSD yuvası ile birlikte geliyor.

 

Cihaz, 4G LTE, Wi-Fi 6 desteği ile birlikte kullanıcıları ile buluşacak. 950 gram ağırlığında hafif bir cihaz olacak . Samsung ayrıca kesintisiz ve sürekli bir cihazdan cihaza deneyim için kullanıcıların Windows bilgisayarınızdaki Android işletim sisteminin keyfini çıkarmasına izin vermek için Microsoft ile ortaklık kuruyor.Galaxy Book S, altın ve gri renkleriyle geliyor. Bu yeni versiyonun başlangıç fiyatı yaklaşık 1230 dolar olarak belirlenmiştir

Related posts

Ubisoft Oyunlarını %80 indirimle Alın

Fatih Akgün

Xiaomi, 9 Saat Boyunca Kullanılabilecek Yeni Bluetooth Kulaklığı Line Free’yi Tanıttı

Fatih Akgün

10 Mart! PowerUp,İçin Başvuru Süreci Uzatıldı…

Meryem ACAR

Yorum Yap