Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel) ÜRÜN İNCELEME

Samsung Galaxy Buds+’a Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı !

Samsung‘un bir süredir gündemi meşgul eden yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds+‘a ait yeni render görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler, yeni kulaklıkların tasarım noktasında önceki modellere benzer özellikler taşıyacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy Buds+’ın nasıl göründüğünü, ilk defa geçen ay Samsung’un SmartThings uygulamasının kodunda görmüştük. Bu görüntüde yer alan kulaklıklar, tasarımıyla pek çok kişiyi şaşırtmış ve kulaklıkların neredeyse önceki modelle aynı tasarımda olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdiyse paylaştığı tutarlı bilgilerle tanınan MySmartPrice, Samsung Galaxy Buds+’ı üç farklı renkte gösteren render görüntülerini yayınladı.

Yayınlanan yeni görüntüler gösteriyorki önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan kulaklıklar hakkında daha net bir fikir sahibi olabiliyoruz. Bununla birlikte bu görüntüler de tıpkı daha önceki sızıntılar gibi yeni ürünün tasarım anlamında önceki nesil Galaxy Buds’tan çok da farklı olmayacağını gözler önüne seriyor. Dilerseniz şimdi gelin bu görüntülere daha yakından bakalım.

Samsung Galaxy Buds+, önceki nesillere benzer bir tasarıma sahip olacak:

Şarj kutusu önceki nesille neredeyse tıpatıp aynı olan Galaxy Buds+’taki tek büyük değişiklik, LED’lerin hemen altına yerleştirilmiş olan L ve R yazıları gibi görünüyor. Öte yandan yeni kulaklıklarda, daha önceden de bildiğimiz üzere aktif gürültü engelleyici bulunmayacağı söyleniyor. Buna rağmen yeni kulaklıklar, üstün arama kalitesi ve daha uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Pil ömrü demişken bahsedelim: önceki nesil Galaxy Buds, 58 mAh’lik bir bataryaya sahipken bu sayı, yeni nesilde 85 mAh’lik daha büyük bir bataryaya yükseltilmiş durumda. İddia edilenlere göre yeni nesil kulaklıklar, büyüyen pil hacmi sayesinde 12 saate kadar daha fazla oynatma süresi sunacak. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz üstün arama kalitesiyle doğru orantılı olarak kulak içi kulaklıklarda iki adet ek mikrofonun bulunacağının da altı çiziliyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 11 Şubat’taki etkinliğinde yeni nesil amiral gemisi Galaxy S20 ve katlanabilir Galaxy Z Flip akıllı telefonlarının yanı sıra Galaxy Buds+ kulaklıklarını da tanıtabilir. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmelerdenanlık haber almak için takipte kalın 🙂

Related posts

2020 Skoda Octavia İşte Tasarımı ve Tüm Özellikleri Tanıtıldı…

Meryem ACAR

Age of Empires 4 açıklandı bakalım neler var!

Fatih Akgün

Gelişmiş Teknoloji Diş Fırçasında Buluşuyor Oral-B Genius

Murat Yap

Yorum Yap