Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung Galaxy M21 Hakkında İlk Detaylar Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi  Samsung’ dan bir yeni telefon daha !  Galaxy M serisine ait olacak olan yeni telefon Galaxy M21 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Paylaşılan raporda telefonun depolama ve işlemcisine ait detaylar yer alırken , diğer Galaxy M serisi cihazların renkleriyle ilgili bilgiler de bulunuyor.

Bu ayın başlarında yayınlanan bir rapor, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy M11 ve Galaxy M31 olmak üzere iki yeni akıllı telefon üzerinde çalıştığını ortaya koymuştu. Şu sıralar  yayınlanan yeni bir rapora bakıldığında şirket, Galaxy M21 adında yeni bir cihaz daha geliştirmeye başladı. Bu noktada yeni telefonun, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy M20/M20s akıllı telefonlarının halefi olması bekleniyor.

Yayınlanan rapora bakıldığında ‘SM-M215F’ model numarasıyla görüntülenen Samsung Galaxy M21’in, 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı depolama alanıyla gelmesi bekleniyor. Cihazın selefi olan Galaxy M20’nin 32 GB ve 64 GB seçenekleriyle geldiğini göz önünde bulundurursak bu, oldukça makul bir iddia gibi görünüyor.

Samsung Galaxy M21’de bulunması beklenen bazı teknik özellikler

Samsung Galaxy M21 henüz çok yeni bir cihaz olduğundan hakkında net bir şekilde konuşamıyoruz. Buna rağmen bazı kaynaklarda yer alan bilgilere göre cihaza gücünü verecek olan yonga seti, Exynos 9609 veya Exynos 9611 olacak. Öte yandan en güncel Android 10 işletim sistemi ile geleceği belirtilen cihazda ayrıca üçlü kamera modülünün yer alması bekleniyor.

Raporda yer alan diğer bir bilgi ise Galaxy M11, Galaxy M21 ve Galaxy M31 gibi yaklaşan M serisi telefonların siyah ve mavi gibi ortak renklerde satışa sunulacağını söylüyor. Aynı zamanda cihazların her biri için farklı bir üçüncü renk seçeneğinin olacağı da belirtiliyor. Bu noktada Galaxy M11’de mor, Galaxy M21’de yeşil ve Galaxy M31’de kırmızı renkleri ek seçenek olarak yer alacak.

Galaxy M10 ve Galaxy M20 markalı telefonlar, geçtiğimiz Ocak ayında Hindistan’da resmî olarak piyasaya sürülmüştü. Bu nedenle yeni Galaxy M serisi akıllı telefonların da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Bizi takipte kalarak yeni model Samsung cihazlar hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

Related posts

5G’li iPhone için Qualcomm açıklama yaptı

Fatih Akgün

Giyilebilir teknoloji markası Fitbit’in Türkiye distribütörü Bilkom oldu

Fatih Akgün

Tüm Özellikleri ile Oppo A12s

Fatih Akgün

Yorum Yap