Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel)

Samsung Galaxy S11’in Hayalleri Suya Düşüren Hızlı Şarj Kapasitesi

Samsung Galaxy S11’in tanıtılmasına hala aylar var. Ancak telefon hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Şubat ayında tanıtılması beklenen Galaxy S11’in, 25W hızlı şarj desteği ve 5G seçeneğine sahip olacağı doğrulandı.

Samsung’un S serisi telefonlarına şubat ayında eklenmesi beklenen Galaxy S11’in 25W hızlı şarj desteğine sahip olacağı, ortaya çıkan bir sertifika ile doğrulanmış oldu. Aynı sertifika ile Galaxy S11’de 5G‘li model seçeneği olacağı de kesinleşti.
Çin’in 3C ajansının sertifikası, S11’in yeni iki özelliğini gösteriyor. Uzmanlar, SM-G9860 seri numarası ile listelenen telefonun, bu yıl piyasaya sürülen Galaxy S10’un model numarası olan SM-G9730’un ardılı olduğunu ortaya çıkardı. Galaxy S11’e ait sertifika, telefonun 25W şarj desteğine sahip olacağını ve 5G’ye sahip olacağını doğruluyor.

25w şarj desteği, Samsung için ciddi bir adım . Şu an satışına devam edilen Galaxy S10, 15W şarj desteğine sahip durumda. 15W’dan sonra 25W’a geçilmiş olması, S serisi için önemli bir adım. Ancak 45W hızlı şarj desteği bulunan Note10+’ları düşününce Samsung’un S serisi için daha büyük adımlar atması beklenmiyor desek haksızlık etmiş oluruz.
Dün de, Galaxy S11’lerin ekran yenileme hızının 120Hz olacağı kesinleşmişti. Daha önce ise S11’lerin LPDDR5 belleğe, UFS 3.0 depolamaya ve Snapdragon 865 veya Exynos 9830 yonga setine sahip olacağı iddia edilmişti.
Bu bilgilerin yanında S11’in 108 megapiksellik ana kamerasının 5x zoom yeteneği ile destekleneceği de iddialar arasında . 108MP’lik ana kameranın yanında 8K video çekimi gibi birtakım başka özelliklerin de yer alması bekleniyor.

Related posts

DuckDuckGo, Gizliliği Arttırmaya Yarayan Tracker Radar’ı Duyurdu

Fatih Akgün

Filipinler’e Silah Kulesi Türkiye’nin ‘Kunduz’u Filipinler Ordusunun Yolunu Açacak…

Meryem ACAR

Yeni Nesil Bomba İmha Robotu ‘Ertuğrul’

Fatih Akgün

1 Yorum

MEVLÜDE 21 Kasım 2019 at 8:05 pm

Özellikler güzel görünüyor. Ama tabiki istek ve şartlar herkese göre değişir..Tabi yüksek özellikli diğerlerinle kıyaslayınca eksik görünüyor…

Cevaplayın

Yorum Yap